مناقصات

آگهی مناقصه  – 1400/03/03

آگهی مناقصه پیمانکار حمل شیر

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در نظر دارد حمل شیر خود را با شرایط مشروحه ذیل از طریق مناقصه عمومی واگذار نماید. لذا از کلیه سهامداران و افراد حقیقی واجد شرایط جهت شرکت در مناقصه دعوت بعمل می آید.

شرایط عمومی

1- بارگیری حمل و تخلیه شیر از مرکز جمع آوری شیر واقع در اصفهان، روشن دشت،جاده انرژی اتمی و حمل به کارخانه های طرف قرارداد می باشد.

2-مشخصات فنی تریلی: تانکر حمل شیر تریلی با ظرفیت حمل حداقل به مقدار 25 تن، مخزن استیل ، دوجداره- با قابلیت CIP به همراه سند مالکیت.

3- مشخصات راننده: دارای گواهینامه پایه یک با سلامت کامل جسمانی و ارائه گواهی عدم اعتیادو گواهی عدم سوءپیشینه و کارت بهداشت و کد بهداشتی دامپزشکی تانکر حمل شیر

4-ارائه تضمین کافی در رهن سازمان تعاون  روستایی معادل پنج میلیارد ریال

5- مبلغ 100،000،000 ریال به عنوان تضمین شرکت در مناقصه و واریز به حساب کشاورزی به شماره 464110540 بنام شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

 

متقاضیان میتوانند به دفتر مرکزی شرکت واقع در میدان بزرگمهر مراجعه و برای درخواست کتبی نسبت به دریافت فرم جدول پیشنهاد کرایه حمل اقدام و پس از تکمیل ، در پاکت سربسته ، حداکثر تا روز پنج شنبه 1400/03/06 به شرکت تحویل نمایند.

پیشنهادات راس ساعت 10 صبح شنبه مورخه 1400/03/08 با حضور اعضاء کمیته معاملاتی توسط مدیرعامل شرکت قرائت میشود.

برنده مناقصه می بایست تا پایان وقت اداری مورخ 1400/03/09 نسبت به انعقاد قرارداد به دفتر شرکت مراجعه نماید.

لازم به ذکر است شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در رد یا قبول پیشنهادات مختار میباشد.

اعضاء کمیته معاملاتی شرکت تعاونی

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز