افزایش تعاملات مالی شرکت

جلسه مدیرعامل شرکت با مدیرکل صندوق استان درخصوص افزایش تعاملات مالی

در اسفند ماه سال 1399 طی جلسه ای با حضور آقای مهندس علی مختاریان ،مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و مدیر عامل صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان اصفهان (سهامی خاص) آقای مهندس باقر فاطمی ، رایزنی های لازم درخصوص افزایش تعاملات و با هدف توسعه شرکت انجام پذیرفت ،که با همت و تلاش دلسوزانه ی آقای مختاریان،این شرکت موفق به دریافت تسهیلات کم بهره جهت پوشش سرمایه در گردش پایان سال ،از صندوق گردید.

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان
تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

آقای مهندس مختاریان همچنین افزودند: سرمایه گذاری یکی از مهمترین عوامل رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری می باشد. از میان سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی ، سرمایه گذاری در بخش کشاورزی از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.

با توجه به تأکید مسوولان امر در خصوص اولویت دار بودن موضوع سرمایه گذاری در این بخش ، پیدا کردن راهکارهایی برای حل مشکل سرمایه گذاری که بخش کشاورزی از آن رنج می برد ، ضروری بنظر می رسد .

به منظور دستیابی به تحقق سرمایه گذاری در بخش کشاورزی پیشنهاد ایجاد صندوق های حمایت از توسعه سرمایه گذاری مطرح و نهایتاً پس از بررسی های لازم تشکیل این صندوق ها به استناد ماده 12 قانون تشکیل وزارت جهادکشاورزی و در جهت کاهش معضل نقدینگی با مشارکت حداکثر 49% سهم دولت انجام گرفته است.

مستندات قانونی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی را میتوانید با کلیک بر روی متن ملاحظه فرمایید

 

قانون رفع موانع تولید

ماده 15- صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری صنایع کوچک، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک، صنایع دریایی و بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی و صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، به جزء (11) ماده (12) قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387/2/17 و اصلاحات بعدی آن و تبصره ماده (145) قانون مالیات‌های مستقیم اضافه و از شمول مواد (39) ، ‌(40) ، (41) و (76) قانون محاسبات عمومی کشور مصوب 1/6/66 و اصلاحات بعدی آن مستثنی می‌شوند.

پیام مدیرعاملمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز