درخواست پلاک کوبی

درخواست پلاک کوبی

انجام درخواست پلاک کوبی توسط کارشناسان

ثبت پلاک ها الزامی است

در سال ۹۷ ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی کشور، طرح ملی هویت گذاری دام را تنظیم کردند که توسط دولت تصویب و ابلاغ شد. این امر در جهت رصد و پایش کالا‌های تحت نظارت وزارت جهادکشاورزی گامی مهم و اساسی بوده است.

شایان ذکر است برای حمل و نقل دام، خرید و فروش و هویت گذاری دام و ثبت پلاک‌ها الزامی بوده و هویت و شناسنامه دام با این اقدام در سامانه جامع اصلاح نژاد دام کشور ثبت می‌شود.

انجام درخواست پلاک کوبی توسط کارشناسان

ماموران معتمد

کاربر گرامی خواهشمند است جهت درخواست پلاک کوبی ، با ماموران این شرکت در واحد خدمات پس از فروش شرکت در اسرع وقت تماس حاصل فرمایید

ردیف

نام مامور

شماره تماس

1

آقای بهروز محمدی

09131190312

2

آقای کسرایی

09131192659

3

آقای برآنی

09131704227

4

آقای برومند

09138331853

5

آقای زراعی

09131052814

بروشور مربوط به پلاک کوبی و هویت دار کردن دام را میتوانید با کلیک برروی متن دانلود بفرمایید

 

قابل توجه کارشناسان و مامورین هویت گذاری :

واحدهای دامداری صنعتی بایستی حتما کد اپیدمیولوژیک مخصوص به خود را از دامپزشکی دریافت کنند و از کدهای اپیدمیولوژیک روستای تعبیه شده در لینک “جست و جوی کد اپیدمیولوژیک “استفاده نکنند.

برخی کدهای اپیدمیولوژیک که برای واحدهای صنعتی صادر شده است در قسمت جست و جوی کد اپیمیولوژیک به صورت نام و نام خانوادگی دامدارقابل مشاهده و استفاده می باشند. توجه نمایید شناسه یکتا و کد گله پس از تکمیل همه بخش ها توسط سامانه ارائه می شود.

توجه داشته باشید که گله های دام صنعتی بایستی حتما با توجه به فعالیت واقعی و پروانه واحد دامداری ثبت شوند لذا اپیدمیولوژیک مخصوص واحد را از دامپزشکی دریافت کنند

اطلاعات تکمیلی ویژه کارشناسان و مامورین ثبت اطلاعات

 • کد گله دامدار
 • گونه دام
 • شماره ثبت 15رقمی
 • تاریخ تولد دام
 • جنسیت دام
 • کدملی مامور پلاک کوب

مقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز