آموزش

آرمانهای واحد  رسانه ی اینترنتی آموزش مجازی شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان 

هم راستا با اداره دامپزشکی استان اصفهان

واحد رسانه اینترنتی آموزش شرکت

آقای مختاریان در توضیح شرایط پاندمی پیش آمده گفتند: آموزش‌های مجازی یا همان غیرحضوری و آنلاین این روزها به‌صورت ناخواسته و اجباری بیش از ۹۰ درصد آموزش‌های کشور را در برمی‌گیرد.

در این میان عدم آشنایی مردم و به عبارت بهتر عدم داشتن سواد رسانه‌ای و مجازی موجب شده است که استفاده از این ابزار مشکلاتی را برای کاربران داشته باشد.
به‌هرحال بسیاری از کارشناسان بر این باورند که کرونا یک فرصتی را ایجاد کرده است تا دولت هم درزمینهٔ توسعه زیرساخت‌های آموزش مجازی و برطرف مشکلات دیگر این حوزه اقدامات اساسی را انجام دهد اما در خصوص مزایا و مشکلات آموزش مجازی نظرات مختلفی وجود دارد.

ایشان همچنین به تشریح مزیت های سیستم آموزش آنلاین و استفاده از رسانه اینترنتی وب سایت شرکت پرداخته و گفتند: یکی از مهم‌ترین فواید آموزش مجازی در دسترس بودن آن است . به‌طوری‌که می‌توان در مسافرت، محل کار، منزل و.. در وورکشاپ و یا سمینار مورد نظر حاضر شد و درواقع محدودیت مکانی برداشته می‌شود. از دیگر مزایای سیستم رسانه اینترنتی میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

در دسترس بودن،  کم شدن هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت، افزایش سرعت ازجمله فرصت‌های فضای مجازی است.


  تماس با ما

  با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

  تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

  پیام کوتاه: 9810003132673042

  پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

  کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

  کانال آپارات: damdaranesf

  اینستاگرام :damdaranesf

  کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

  کدپستی انبار: 8159355685

  تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


   ارائه خدمات

   جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

   نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

   در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

   مدیریت

   مدیر مالی

   داخلی 2

   حسابداری

   بازرگانی

   واحد فنی

   ارسال فکس

   داخلی 7

   کارپرداز