بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک دام

شرکت پیشگام دامپرور سپاهان

چهارشنبه مورخ 31 شهریور 1400 مدیرعامل شرکت به همراه هیئت مدیره و بازرس شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان  از پروژه جدید کارخانه خوراک دام شرکت پیشگام دامپرور سپاهان بازدید کردند.

آقای مهندس مختاریان  در تشریح اهدف بازدید اظهار کرد: بررسی راهکارهای بهبود مستمر و افزایش راندمان و جلوگیری از پرت و هدر رفت محصول از جمله مهمترین آیتمای مورد نظر در این بازدید بوده است.

ایایابلتالتنایبلتنیابتنذارطبعیهالبذربطعغقل

بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک

مدیرعامل شرکت همچنین افزود: به منظور اخذ ایده های کاربردی از کارخانه قدیمی شرکت پیشگام نیز بازدید داشته و در نشستی عملکرد این کارخانه را ، ارزیابی نمودیم. در این بازدید آقای مهندس حیدری مدیرعامل شرکت پیشگام ضمن اعلام آمادگی برای هرنوع همکاری در پیشبرد روند اجرایی این کارخانه به بررسی ‌راهکارهای  ساخت خط جدید کارخانه  تولید خوراک دام پرداخت .

مدیران شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان  همواره از پرچم‌داران جریانات توسعه‌طلبانه، فن‌آورانه و نوآورانه‌‍ی حوزه تولید بوده اند.

آقای مهندس مختاریان اظهار امیدواری کرد که با توجه به اهمیت تولید در عرصه صنعت و حوزه اقتصاد و اشتغال و همچنین با توجه به ضرورت نوسازی مداوم ماشین آلات کارخانه ، مشکلات موجود درامر توسعه بایستی  مورد بررسی قرار گرفته و با همت مسئولان حل و فصل گردد.

بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک
بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک
بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک
بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک
بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک
بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک

آقای مهندس مختاریان در این بازدید ضمن توجه به لزوم توجه به توسعه و نوسازی در عرصه تولید خوراک دام  گفت :

اقتصاد پویا یک مقوله بسیار مهم در عرصه پیشرفت صنعت است که می توان با توجه به آن، بسیاری از مشکلات را حل کرد و شاهد گسترش اقتصاد مقاومتی را در جامعه بود و این موضوع از مهمترین نیازهای جامعه امروز است که نیازمند مطالعه تخصصی و برنامه ریزی مناسب است .

بازدید از پروژه کارخانه تولید خوراک

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز