تم های LifeStart

بیشتر علوم LifeStart ارائه شده در این سایت مربوط به مرحله خاصی از زندگی یک گوساله یا گاو شیری است. با این حال، برخی موضوعات کلی وجود دارد که به مرحله خاصی از زندگی مربوط نمی شود.

برای درک کامل علم LifeStart، لطفاً اطلاعات مربوط به موارد زیر را مرور کنید

 

برنامه نویسی متابولیک

متابولیسم گلوکز

نقش چربی در تغذیه گوساله

لاکتوبالانس، تنظیم اسمزی و هیدراتاسیون

تحقیق تفاوت را ایجاد می کند!

تحقیقات در مورد شیری Trouw Nutrition با هدف ایجاد دانش مورد نیاز برای ساختن گاو شیری عالی و استفاده از پتانسیل کامل آن است.

ساختن گاو عالی

همه چیز با بهبود ژنتیک شروع می شود و به دنبال آن از طریق برنامه ریزی متابولیک از پتانسیل ژنتیکی آن حداکثر استفاده را می کنیم. برنامه تحقیقاتی LifeStart Dairy دقیقاً این کار را انجام می دهد: آخرین بینش در برنامه ریزی متابولیک را گرد هم می آورد و آن را به راه حل های پرورش گوساله تبدیل می کند که شروع به ساخت بهترین گاو شیری ممکن می کند.

استفاده از پتانسیل کامل یک گاو شیری

بهینه سازی انتقال به شیردهی بسیار مهم است. این همان چیزی است که برنامه تحقیقاتی HealthyLife Dairy در مورد آن است: آخرین بینش های علمی را گرد هم می آورد و آن را به کاربردهای عملی تبدیل می کند. محلول‌های HealthyLife را می‌توان برای کاهش تأثیر فعال‌سازی سیستم ایمنی، که منجر به افزایش تعداد دوره‌های شیردهی و تولید پایدار شیر می‌شود، استفاده کرد.

 

برنامه تغذیه بهینه گوساله یک برنامه مبتنی بر علم است که بر اولین ماه های حیاتی زندگی یک گوساله شیری تمرکز دارد.

 

در آینده، برای تغذیه جمعیت رو به افزایش جهان به روشی پایدار، باید از پتانسیل کامل هر حیوان تولیدی استفاده کنیم. برای گاوهای شیری، این به معنای افزایش عملکرد آنها در هر روز زندگی است.

برای افزایش میانگین تولید روزانه در طول عمر، باید:

 • کاهش سن در اولین زایش
 • افزایش تولید شیر گاو در هر دوره شیردهی
 • تعداد شیردهی در هر گاو را افزایش دهید

برنامه تغذیه بهینه گوساله یک پلتفرم مبتنی بر علم برای گوساله‌های شیری است که با اولین ماه‌های حیاتی زندگی گوساله‌های شیری سروکار دارد. تحقیقات برنامه تغذیه بهینه گوساله نشان داده است که برنامه‌ریزی متابولیک در هفته‌های اول زندگی تأثیر زیادی بر رشد اندام‌ها دارد و منجر به ایجاد یک گاو قوی‌تر با افزایش عملکرد در مراحل بعدی زندگی می‌شود.

برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله ر برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله

مزایای پیروی از برنامه های تغذیه گوساله LifeStart.

 

Trouw Nutrition تحقیقاتی را انجام داده است که برنامه‌های تغذیه گوساله LifeStart (کنسانتره استارتر گوساله)را با سطوح تغذیه‌ای بالا با برنامه‌های سنتی‌تر تغذیه گوساله مقایسه می‌کند.

کارآزمایی‌ها نشان می‌دهند که با استفاده از اصول علمی LifeStart و برنامه‌های تغذیه در طول 70 روز اول زندگی گوساله شیری، تغذیه گوساله بهبود می‌یابد و گاوداران از مزایای بسیاری بهره‌مند می‌شوند از جمله: برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله برنامه تغذیه بهینه گوساله

برنامه تغذیه بهینه افزایش میانگین تولید

میانگین بالاتر
افزایش وزن روزانه……….. (ادامه مطلب)

برنامه تغذیه بهینه افزایش میانگین تولید

تلقیح زودرس………………. (ادامه مطلب)

برنامه تغذیه بهینه افزایش میانگین تولید

رشد بهتر پستان…………… (ادامه مطلب)

برنامه تغذیه بهینه افزایش میانگین تولید

تولید شیر بیشتر…………… (ادامه مطلب)

برنامه تغذیه بهینه افزایش میانگین تولید

نرخ کشتار پایین تر در

شیردهی اولین و دومین….. (ادامه مطلب)

Trouw Nutrition به بهینه‌سازی اصول پرورش گوساله با توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر علم اختصاص داده شده است که دامداران را قادر می‌سازد تا به روشی پایدارتر تولید کنند. ما همراه با شبکه جهانی موسسات علمی خود، راه حل هایی را برای مقابله با چالش های رایج صنعت لبنیات به اشتراک می گذاریم.

در سال 2014، Trouw Nutrition کارآزمایی Kempenshof LifeStart را آغاز کرد که در آن گوساله‌ها از بدو تولد تا پایان عمر تولیدی خود تحت نظر هستند. این پژوهش تا امروز ادامه دارد.

واحد آموزش شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان،  آخرین یافته ها و نتایج خود و همچنین سایر اطلاعات مهم مربوط به پرورش گوساله را از سراسر جهان به اشتراک خواهد گذاشت.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز