بروز رسانی انبار

بروز رسانی های انجام شده در انبار مرکزی

 1. رنگ آميزي كل انبار(درب و ديوار و خط توليد)
 2. مستقر نمودن مسئول فروش و حسابدار در انبار
 3. كنترل كيفي نهاده ها و خوراك توليد شده
 4. توزيع عادلانه سبوس يارانه اي و بن سفر و بليط اسخر
 5. حذف افت و ريزش بار
 6. ايجاد خط فله
 7. اضافه كردن سقف انبار و كارخانه
 8. حذف كردن ستون ها در انبار
 9. گازرساني به خط توليد جهت گرمايش
 10. خريد موتور آسياب جهت خط توليد
 11. خريد 2 عدد كانكس جهت كنترل ورود و خروج و كارخانه خوراك
 12. افزايش توليد خوراك از ماهيانه 600 تن به 1400 تن
 13. اجراي خط سانترال
 14. خريد بي سيم جهت پرسنل انبار
 15. نصب حفاظ براي ديوارهاي انبار
 16. افتتاح فروشگاه تجهيزات و ادوات دامپروري در انبار

شایان ذکر است کلیه  انبارداران شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان با مبانی و اصول مربوطه با مفاهمیم انبارداری، کنترل موجودی، حسابداری تعهدی، نظام نوین مالی ، طبقه بندی و کدگذاری کالا، ایمنی انبار، نقطه سفارش ، انبارگرانی، میزان سفارش و … آشنا می باشند.

شایسته است سطح تحصیلات انبارداران هرچه بیشتر و مرتبط با شغل آنها باشد و داشتن تحصیلات دانشگاهی مرتبط با حسابداری و بکارگیری نیروهای مجرب، امین و توانا از اولویت های نیروی انسانی انبار این شرکت  است.

نیروی انسانی

کلیه انبارداران این شرکت ملزم به رعایت فرایند مربوط به تحویل کالا و حواله با رعایت مقررات و دستورالعمل های سازمان و بایگانی صحیح رسید و حواله ها در زونکن طبق تاریخ و شماره با تکمیل امضاء آنها هستند.

همچنین اطلاع رسانی به مسئولین خرید و تدارکات از کیفیت و مرغوبیت کالاهای خریداری شده و یا مرجوع نمودن آنها در صورت خرابی یا اشکال و ارائه گزارشات لازم به مقامات ذیربطاز دیگر وظایف آنها میباشد. شرایط نگهداری کلیه مواد و کالاها در انبار شرکت تعاونی مطابقت دقیق  با شرایط قید شده توسط تولید کننده آن دارد.

کنترل حواله های آماده تحویل (بازخوانی کردن) جهت جلوگیری از مغایرت ها و کاهش میزان کسر و اضافه انبار ، بطور منظم توسط انبارداران شرکت انجام میشود.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز