برگزاری اتاق فکر کمیته کشاورزی اصفهان

برگزاری اتاق فکر کمیته کشاورزی استان اصفهان

برگزاری اتاق فکر کمیته کشاورزی استان اصفهان ، امور دام به ریاست مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

آقای مهندس مختاریان از برگزاری جلسه اتاق فکر کمیته کشاورزی استان اصفهان در هفته آینده خبر داد . به این منظور، مدیرعامل شرکت تعاونی  به همراه رئیس هیئت مدیره و بازرس شرکت تعاونی ، جهت بررسی مشکلات کشاورزان و دامداران استان اصفهان ، از دامداری آقای رسول قضاوی بازدید کردند.

ریاست امور دامی  کمیته کشاورزی و ستاد راهبردی استان اصفهان ،آقای مهندس مختاریان گفت: رسیدگی و حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی گاوداری در دستور کار این کمیته قرار دارد. دامداران عزیز این روزها با گرانی و کمبود علوفه و نهاده‌های دامی دست و پنجه نرم می‌کنند و در سایه کرونا و شرایط سخت اقتصادی، در دام مشکل کمبود نقدینگی گرفتار هستند.

آقای مختاریان افزود: صنعت دامپروری از جمله صنایع مهمی است که ارزش افزوده زیادی می‌تواند برای شهرستان و سرمایه گذاران داشته باشد، اشتغال زایی برای جوانان نیز از دیگر مزیت‌های این صنعت به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: صنعت دامپروری همواره دستخوش مشکلات عدیده‌ای است که مهمترین آنها عدم تناسب نرخ نهاده‌های دامی و هزینه های نگهداری و مراقبت دام با نرخ شیر و گوشت عرضه شده به بازار است.

پیاده سازی سیاستهای دولت سیزدهم در راستای حمایت از صنعت دامداری

ایشان در خصوص مشکل تامین نهاده های دامی گفت:این کمیته درصدد است در راستای سیاست های دولت سیزدهم در حمایت از واحد های دامی و تامین نهادها فکر اساسی کند چرا که بزرگترین مشکل دامداران تولید نهادهای دامی است و این بازدید ها به منظور بررسی و حل مشکلات دامداران  درتحقق شعار سال جهت تسهیل امور ورفع موانع تولید در استان در دستور کار قرار گرفته است.

دامداری به دلایل اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی از قبیل منبع درآمد اقشار مختلف جامعه ، افزایش باروری خاک ، تولید محصولات دامی (شیر ، گوشت ، پشم ) و به عنوان یک صنعت مادر بسیار مهم است و همواره مورد توجه بوده است.

آقای مختاریان با اشاره به مصوب شدن اخیر افزایش قیمت شیر خام توسط مجلس شورای اسلامی گفت: بایستی با تلاش و جدیدیت مشکلات و دلایل بروز آن به دقت مورد بررسی قرار گیرد و در این راستا با موسسه تحقیقات جهاد کشاورزی و منابع طبيعي استان اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان نیز جلسه ایی داشتیم ومعضلات و مسائل مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و هر یک از حضرات نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان کردند و مقرر گردید تا هفته آینده در اتاق فکر کمیته کشاورزی به تبادل نظر بیشتر گذاشته شود

برگزاری اتاق فکر کمیته کشاورزی استان اصفهان به ریاست مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان
تشکیل کمیته کشاورزی و ستاد راهبردی در سال 1400

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز