جلسه مدیرعامل با ریاست سازمان تعاون درخصوص بیلان سال 1399

در واپسین روزهای پایان سال 1399 جلسه ایی با حضور هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان, آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت  و ریاست سازمان تعاون روستایی استان اصفهان آقای مهندس حاج عابدی برگزار گردید.

طی این جلسه مدیرعامل شرکت تعاونی ،گزارش خود را درخصوص عملکرد شرکت و بررسی بیلان مالی شرکت در سال 1399 ارائه دادند. نتیجه فعالیت های اقتصادی شرکت در قالبی استاندارد مورد بررسی قرار گرفت .

شایان ذکر است تهیه بیلان یا همان ترازنامه سالانه به شرکتها کمک خواهد کرد تا از تعادل دارایی‌های شرکت در برابر بدهی‌های آن اطمینان حاصل کرده و به این طریق بتواند قدرت مالی و ارزش کسب و کارشان را تعیین کنند.

همچنین در این گزارش افزایش سطح خدمات به اعضاء محترم تعاونی بطور مشروح توضیح داده شد. که میتوان از جمله ی آن به میزان نهاده های فروخته شده به اعضاء اشاره کرد که از حدود 900 تن ماهانه به 1500 تن ماهانه افزایش داشته است. همچنین در ادامه میتوان به میزان افزایش نهاده های فروخته شده به اعضا ، افزایش تولید خوراک دام از میزان حدود 800 تن در ماه به 2000 تن در ماه و  سطح شیر جذب شده در ایستگاه شیر تعاونی از 5 تن به 70 تن روزانه ،اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت همچنین خاطرنشان کردند ،عضو گیری شرکت تعاونی از دامداران فعال در شهرستان اصفهان ،در سال 1399 افزایش بی سابقه ایی داشته و از سوی دیگر ارائه ی خدمات بازرگانی به دامداران از جمله بارهای سهمیه ایی، نیز روال تساعدی داشته است.ایشان ضمن ابراز خرسندی از بیلان مالی شرکت در سال 1399  پیشاپیش سال نو 1400 شمسی را تبریک گفتند.

جلسه مدیرعامل با معاونت بهبود تولیدات دامی
جلسه مدیرعامل با معاونت بهبود تولیدات دامی
مهندس حاج عابدی مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان
مهندس حاج عابدی مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان

ترازنامه، صورتی برای سنجش وضعیت مالی شرکت ها

معرفی بیلان مالی شرکت

گزارشی که اطلاعات درباره منابع اقتصادی(دارایی ها)، تعهدات اقتصادی(بدهی ها) واحد تجاری و تفاوت بین داریی ها و بدهی ها که بیانگر حقوق مالکین است در یک مقطع زمانی معین ارائه دهد، ترازنامه یا صورت وضعیت مالی نامیده می شود. همانطور که گفتیم به ترازنامه(بیلان)، صورت وضعیت مالی نیز گفته می شود. چرا که وضعیت مالی شرکتها را در یک لحظه از زمان نشان می دهد. ترازنامه را به دوربین عکس برداری نیز تشبیه می کنند. از این نظر که هر دو وضعیت داخل تصویر را صرفاً برای لحظه ای از زمان نشان می دهند.

پیام مدیرعاملمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز