مدیرعامل تعاونی گاوداران اصفهان مهندس علی مختاریان

آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه


تبریک نوروزی فرارسیدن سال 1400 مدیرعامل

تبریک نوروزی فرارسیدن سال 1400 خورشیدی توسط  مدیر عامل محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان ،آقای مهندس علی مختاریان

تبریک نوروزی فرارسیدن سال 1400 مدیرعامل

بهار،رستاخیزطبیعت و پیام آور تحول و تازگی است و مارا به تأملی در خویشتن خویش فرا می خواند،باشد تا در ترنم این رویش سبز،به تولدی دوباره بیاندیشیم،تولدی برای فردا.

بهار نماد جلوه گاه الهی در بازار آفرینش طبیعت است و نوروز طلیعه این دگرگونی شگرف و پیامی است به آدمی برای از خود رستن و به او پیوستن.

خدارا سپاسگزارم سال نو را در حالی آغاز می کنیم که توانسته ایم با یاری پروردگارمتعال و با کوشش بی وقفه و همت بلند شما همکاران گرامی و زحمتکش،سند افتخار دیگری در تلاش صنعت مردان پرتوان در رسیدن به آرمان،استقلال اقتصادی و پیمودن مراحل بالندگی و پیشرفت و ارتقای خدمت رسانی به مردم عزیز بیفزاییم و با کسب افتخاراتی نظیر تلاش در جهت تولید و کیفیت محصولات و فرآورده ها با توجه به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و محیط زیست،با نگاه به ابعاد مذهبی،فرهنگی،ورزشی و ارتباط موثر و کرامت انسانی کارکنان و خانواده محترم آنان و گروه های ذینفع در راستای اهداف سازمان و دولت خدمتگزار در سال 1400 گامی برداریم.

امیدوارم در آستانه فرارسیدن روزهای نوید بخش بهار و آغاز سال نو و تبریک این ایام خجسته همواره سالی توام با سلامت،سعادت وشادکامی را در کنار خانواده محترم سپری نمایید.

فرصت را غنیمت شمرده از تلاش شبانه روزی یکایک هیئت مدیره محترم  و همکاران پرتلاش در طول سال گذشته تشکر و قدر دانی می نمایم.

با احترام-علی مختاریان

پیام مدیرعاملخبرنامه درون سازمانیمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز