تجلیل از مدیرعامل و هیئت مدیره اتحادیه دامداران اصفهان

تجلیل از مدیرعامل و هیئت مدیره اتحادیه دامداران اصفهان

تجلیل از مدیرعامل و هیئت مدیره اتحادیه دامداران اصفهان

شنبه مورخ 19 تیرماه 1400 بنر تقدیرنامه ایی از طرف مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره و بازرس شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان  به اتحادیه دامداران اصفهان اهدا شد.

و بدين بهانه ، ناب ترين مراتب سپاس و احترام به پاس کوشش هاي بي دريغ مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره اتحادیه در گشايش روزنه هاي تحليل و شناخت و اعتلاي صنعت دامپروری، تقديم گردید. و از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن اتحادیه در پیشبرد فعالیت های صنفی در خصوص احقاق حق دامداران و کشاورزان دوشا دوش شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان تقدیر گردید.

آقای مهندس مختاریان ضمن قدردانی از زحمات تمام عزیزان گفت : از تلاش هاي بي دريغ صنعتگران متعهد، دانا و غیور کشاورزان و دامداران اصفهانی قدردانی می کنیم و فردایی روشن و پر از موفقیت و سربلندی برایشان آرزو می نماییم باامید به اینکه ، با اتکا به خلاقیت وپژوهش و نوآوری وهمگرایی ، صداقت وشجاعت در عرصه تولید، وسیله ی تقرب و توسل به ایزد یکتا باشد وتعالی کشور عزیزمان را میسر سازید. امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشور اسلامی مان بیش ازپیش موفق و مؤید باشیدو

در متن بنر تقدیرنامه چنین آمده است:

مدیریت و هیئت مدیره محترم اتحادیه دامداران استان اصفهان

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچگاه ازیاد نخواهد رفت. بدینوسیله از تلاش و زحمات مستمر شما در راستای توسعه پایدار صنعت دامپروری تقدیر و تشکر می گردد.

از خداوند متعال برایتان سلامتی،بهروزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را مسئلت داریم.

مدیرعامل و هیئت مدیره تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز