کمیته کشاورزی اصفهان

کمیته کشاورزی اصفهان

تشکیل کمیته کشاورزی اصفهان و ستاد راهبردی در سال 1400

این کمیته با هدف حمایت از کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی با حضورمدیرعامل و برخی اعضاء هیئت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان به ریاست آقای مهندس مختاریان در امور دام،عصر روز چهارشنبه 30خرداد برگزار گردید.

در این نشست مدیریت امور دام شهرستان اصفهان آقای دکتر شیروانی و مدیرعامل اتحادیه استان،آقای دکتر زرگران و همچنین  آقای دکتر سلیمانی ،آقای دکتر صالحی و آقای دکتر شمس و آقای دکتر مرتضوی و برخی از مدیران عامل تعاونی ها  نیز حضور داشتند .

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در خصوص این نشست گفت: از اینکه آقای رئیسی در  تبلیغات انتخاباتی خود، موضوع اقتصاد را در اولویت قرار دادند نشان از عزم جدی برای توجه به مسئله اول کشور یعنی اقتصاد است و رویکرد او در قوه قضاییه هم همین بوده است.

آقای مهندس مختاریان ضمن خرسندی از تشکیل کمیته کشاورزان اصفهانی ابراز امیدواری کردند که با همت و تلاش پیگیر خود و مسئولان، مشکلات کشاورزان و دامداران عزیز اصفهانی در سایه حمایتهای مدبرانه ریاست جمهور جدید برطرف خواهد شد.

وی افزود: قطعاً این مشکلات با کمک هم و با تکیه‌بر نظر کارشناسی و دوری از تصمیمات هیجانی قابل‌حل است و کشور برای پیشرفت به ممارست نیاز دارد .در این جلسه مجدد کلیه مطالبات و درخواستهای کشاورزان و دامداران به اطلاع ستاد ریاست جمهوری رسید و مورد بحث و گفتگو قرار گرفت./

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز