تعیین قیمت جدید شیر خام

تعیین قیمت جدید شیر خام

تعیین قیمت جدید شیر خام در تیرماه 1400

مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان از افزایش قیمت جدید شیر خام در واپسین روز خرداد 1400 خبرداد. افزایش قیمت شیر عملا از ابتدای سال ۹۹ شروع شد. شرایط بد بازار نهاده‌های دامی در سال‌جاری باعث شد هزینه‌های تولید دامداران افزایش یابد.
آقای مهندس مختاریان به نقل از رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت:  قیمت اعلام شده  برای هر کیلوگرم شیرخام با چربی ۳.۲ درصد درب گاوداری ۶۴۰۰ تومان  میباشد.
 وی افزود : به دستور ستاد تنظیم بازار کارگروهی در وزارت جهاد کشاورزی تشکیل شد که این کارگروه قیمت ۶,۴۰۰ تومان را برای هر کیلوگرم شیرخام (به ازای هر یک دهم چربی مثبت و منفی ۸۰ تومان) تعیین کرد.
معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای این قیمت را به ستاد تنظیم بازار اعلام و ستاد تنظیم بازار نیز فردا آن را ابلاغ کند. به تبع افزایش قیمت شیر خام، افزایش قیمت محصولات لبنی را شاهد خواهیم بود.
از سوی دیگر سخنگوی انجمن صنایع فرآورده‌های لبنی ،آقای بنی طباء با تاکید این خبر گفت: با این شرایط افزایش قیمت محصولات لبنی نیز حدود ۷۰ درصد  خواهد بود.
همچنین در اظهارنظر مورخ ششم تیرماه 1400 رئیس اتحادیه سراسری مرکزی دامداران ، با نهاده آزاد قیمت تمام شده شیرخام کیلویی ۱۲ هزار تومان می‌شود.
وی گفت: همه نهاده‌های دامی از ۵ ماه پیش گران تر شده و همه اقلام مصرفی خوراک دام و لبنیات افزایش قیمت پیدا کرده، اما قیمت شیرخام را افزایش نداده‌اند ولذا با شرایط کنونی تولید برای دامدار به صرفه نیست.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز