تقدیر مدیرعامل از اعضاء محترم فعال

تقدیر مدیرعامل از اعضاء محترم فعال شرکت

تقدیر مدیرعامل از اعضاء محترم فعال شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

آقای مهندس مختاریان، مدیرعامل شرکت با صدور بیانیه ایی از اعضاء فعال شرکت تعاونی تقدیر و تشکر نمود. ایشان در این خصوص گفتند:

با عرض سلام و نهایت احترام

دیده ی بیدار و امیدوار کشاورزان و دامدارن عزیز اصفهانی به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت ، ضمن انجام وظیفه ، در صدد تحقق پاسخگویی به انتقادات مردمی، مجدانه تلاش می ورزند.

اعضای محترم شرکت تعاونی ، اینجانب به عنوان خدمتگزار شما ،بی ادعا و ایثارگرانه ، همیشه شاهد لطف شما سروران گرامی و تلاش های بی دریغتان در راستای اعتلای صنعت کشاورزی و دامپروری بوده ام. اندیشه و تلاش شما عزیزان در عرصه  عمران و آبادانی کشور هیچ گاه از یاد ها نخواهد رفت . بدینوسیله مستدعی است مراتب قدردانی و تکریم اینجانب را اعلام می نمایم.

اهتمام مستمر و گام های استوار و مطمئن شما در مسیر پیشبرد، پیشرفت و ارتقای اهداف و آمال عالی شهر عزیزمان  ، بسی شایسته ی تقدیر و تشکر است.

از درگاه احدیت برای شما سروران گرامی، تداوم توفیق و موفقیت،و سلامت و سعادت ، مسالت دارم.

اگر چه در شرایط و تنگناهای شدید، و در رویارویی با مشکلات اقتصادی ،سختی های زیادی متحمل شده اید  اما خداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات شجاعانه شما عالیجنابان ، شاهد رشد و پیشرفت روز افزون  بوده ایم.
درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.
امیدواریم در سایه توجهات حضرت ولی عصر همواره در کنار خانواده ی محترمتان سالم و سربلند باشید.

مورخ 21 تیرماه 1400

 متن بیانیه

اعضاء محترم فعال شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچگاه از یاد نخواهد رفت،بدینوسیله از تلاش و زحمات مستمر شما در راستای توسعه پایدار صنعت دامپروری تقدیر و تشکر می گردد.از خداوند متعال برایتان سلامتی ، بهورزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را مسئلت داریم

مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام مدیرعاملمقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز