تقدیر از نمایندگان مجلس بابت احقاق حقوق دامداران کشور

تقدیر از نمایندگان مجلس بابت احقاق حقوق دامداران کشور

تقدیر از نمایندگان مجلس بابت احقاق حقوق دامداران کشور توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران اصفهان

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان با توجه به تصویب افزایش بهای شیر خام و به ثمر رسیدن تلاشها در این خصوص ، از ارسال نامه تقدیر از نمایندگان مجلس بابت احقاق حقوق دامداران کشور توسط اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی دامداران اصفهان مورخ 1400/04/09 خبر داد.

جهت مطالعه متن نامه لطفا کلیک فرمایید

در متن این نامه آمده است:

حضور محترم نمایندگان مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر ساداتی نژاد و جناب آقای دکتر مقتدایی و جناب آقای حاجی دلیگانی و سرکار خانم محمودی با سلام و درود.احتراما بر خود لازم دانستیم از زحمات و پیگیریهای مجدانه شما که در خصوص احفاف حق تولیدکنندگان انجام نموده اید تقدیر نماییم.

چرا که حمایت از تولیدکنندگان بخش دامپروری که خط مقدم امنیت غذایی جامعه هستند و یکی از ارکان تامین غذای مردم در زمینه شیر خام و گوشت قرمز میباشند از اولویت های هر کشوری است.

دامداران ، این قشر زحمتکشی که در تمام زمانهای مختلف که در سخت ترین شرایط تحریم کشور دست از تولید بر نداشته و با همت والای خود و تحمل همه مشقتها و دشواریها ، دین خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادا نموده اند.

لذا حداقل کاری که میتوان انجام داد ، حمایت و پشتیبانی از تولید کنندگان است که بدون دغدغه خاطر به تولید بپردازند و پایداری تولید و تامین غذای جامعه ، حمایت مصرف کننده را در بر خواهد داشت.

ضمن آرزوی توفیق و قدردانی از حمایتها و پشتیبانی های شما نمایندگان محنترم در مجلس شورای اسلامی امیدواریم دیگر نمایندگان محترم در سراسر کشور نیز حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی را در صدر برنامه های خود قرار دهند.

برگزاری اتاق فکر کمیته کشاورزی استان اصفهان به ریاست مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان
تشکیل کمیته کشاورزی و ستاد راهبردی در سال 1400

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز