چشم انداز فعالیت شرکت

جایگاه صنوف و تشکل ها

جایگاه صنوف و تشکل ها در خدمتگزاری به اعضاء

(قسمت نخست):نقش صنوف و تشکل ها در نحوه خدمت گزاری به اعضاء


علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان معتقد است که برخی از سیاست های نادرست دولت سبب نابودی دامدار شده و با ادامه این روند ممکن است نه گوشت داشته باشیم و نه شیر!

بااین حال او معتقد است که دولت باید به جای تصمیمات مقطعی، ساز و کاری عملیاتی را در پیش بگیرد تا بتواند مشکلات این بخش مهم از تولید کشور را حل کند.


وی درباره جایگاه صنوف و تشکل ها در استان اصفهان و نحوه خدمت رسانی به اعضاء میگوید:

تعاونی گاوداران اصفهان سال 1396 به عنوان برترین تعاونی استان اعلام شد و سال 1397 نیز گویا مدنظر مسئولان استانی قرار گرفته است که بار دیگر به دلیل نحوه فعالیتش به عنوان برترین تعاونی استان اصفهان معرفی کنند.

تشکل ها جایگاه بسیار مهم ،استراتژیک و حیاتی را میتوانند ایفا کنند،اما این موضوع بستگی به حمایتی که از آنها میشود،دارد.

پیشرفت کردن و خوب شدن کار آسان و اتفاقی نیست ،اما خوب مانده کاری بسیار طاقت فرسا است.تشکل های بالا سری ما وظیفه حمایت دارند که این حمایت در زمینه های مالی،یارانه ای ، مدیریتی،راهکاری،ارتباط و … میتواند باشد.

اما متاسفانه واقعا در حال حاضر گسستگی را در سیستمهای بالاسری میبینیم که نمیتوانند خدماتی را که درنظر گرفته شده از کانال ها به تشکل ها و دامداران برسد، به خوبی مدیریت کنند.به صورتی شده که تامین نهاده ها برای دامدار مشکل شده، هرچند ما تلاش خود را خیلی کردیم،البته نمیگویم نمره ما 100 است،اما 90 هست و آن 10 نمره هم به دلیل ضعف سیستمهای مدیریتی بالاسری ماست.

برای مطالعه قسمتهای دیگر مصاحبه لطفا بر روی متن آن کلیک فرمایید

مصاحبهوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز