جدیدترین اطلاعات دامدار کارت کشاورز کارت

جدیدترین اطلاعات در خصوص

دامدار کارت و کشاورز کارت در سال 1400

جدیدترین اطلاعات دامدار کارت کشاورز کارت 

بر اساس آخرین پیگیریهای انجام گرفته از بانک کشاورزی و تماس مورخ 27 مهرماه 1400 با دایره اعتبارات ، مقرر گردیده است بر اساس دستور وزیر جهاد کشاورزی، تا چهار روز آینده، دامدار کارت طراحی و در قالب آن تسهیلات سرمایه در گردش به دامداران اعطاء شود.

سقف تسهیلات در قالب دامدار کارت و همچنین با نرخ مشارکت و میزان درصد سود و مدت زمان بازپرداخت ، متعاقبا اعلام خواهد شد . طرح پیشنهادی دامدار کارت پارسال از طرف اصفهان مطرح شده بود که در سال 1400 آقای  روح اله خدارحمی در حاشیه سفر به استان فارس به همراه هیئت دولت ابراز کردند.

در خصوص کشاورز کارت که در سال 1399 مورد بهره برداری قرار گرفت ، نرخ تسهیلات 12 درصد و دارای سود ترجیهی بود و سقف آن برای خرید کود و سم ، 20 میلیون تومان در نظر گرفته شده بود با مدت زمان بازپرداخت 3 ساله . تاکنون هیچ ابلاغیه ایی مبنی بر تمدید اعتبار کشاورز کارت در سال 1400 صادر نشده است.

برای دریافت کشاورز کارت باید به سامانه ثبت درخواست تسهیلات وزارت جهاد کشاورزی یا سامانه سیتا مراجعه کنید و درخواست خود مبنی بر دریافت کارت مذکور را در این سامانه ثبت کنید. چک‌های برگشتی و بدهی سررسیده احتمالی کشاورزان مانع از صدور و اعطای کشاورز کارت نخواهد بود.

خصوص

جدیدترین اخبار و تازه ترین اطلاعات پیرامون تسهیلات  دامدار کارت ، کشاورز کارت در نظر گرفته شده  ،از طریق بولتن خبری شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان ، اطلاع رسانی خواهد شد. با ما در تماس باشید

وبلاگخبرنامه درون سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز