اهمیت واکسیناسیون به موقع گاو شیری

اهمیت واکسیناسیون به موقع گاو شیری

جلسه با دامپزشکی شهرستان اصفهان در خصوص اهمیت واکسیناسیون به موقع گاو شیری

شنبه مورخ 13 شهریور 1400 ، جلسه ایی با حضور مدیرعامل شرکت و آقای سید اکبر حسینی ریاست شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان و آقای دکتر شیروانی مدیر امور دام  جهاد کشاورزی شهرستان اصفهان در محل دامپزشکی شهرستان اصفهان برگزار گردید.  دراین نشست مدیران عامل برخی از تعاونی های استان نیز حضور داشتند .

در این جلسه کلیه مسائل و مشکلات  مربوط به طرح واکسیناسیون گسترده دام مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در خصوص لزوم انجام واکسیناسیون دام بر علیه بیماریهای شایع در بین دامداری های اعضاء خصوصا ، تب برفکی و تب مالت و سل و بروسلوز تاکید گردید و راهکارهای لازم جهت سهول روند انجام کار و تحت پوشش قراردادن کلیه اعضاء محترم تعاونی ها ،  اندیشیده شد.

آقای مهندس مختاریان از دارندگان واحد‌های صنعتی و دامداران خرد خواست دام‌های خود را علیه تب‌برفکی حداکثر تا ۲۰ مهر واکسینه کنند. ایشان با اشاره به قیمت این واکسن‌ها گفت: قیمت واکسن چه خارجی باشد و یا تولید داخل بر اساس نرخ‌های مصوب خواهد بود و دامداران می‌توانند با مراجعه به مراکز مایه کوبی در سطح استان و شهرستان نسبت به تامین واکسن‌های مورد نیاز اقدام کنند…..(ادامه مطلب)

 

مهمترین اقدام برای جلوگیری از شیوع بیماریهای دامی ، واکسیناسیون به موقع و منظم است.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز