شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران

شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نباید منتظر ماند و گذر زمان و بروز اتفاقات ناگور را شاهد بود بلکه لازم است قبل از به وجود آمدن مشکلات جدی تر برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از مشکلات اقدام کرد.
وی افزود: مشکلات موجود در کشور را درک می‌کنیم اما معتقدیم اصفهان باید شهری مناسب برای ادامه زندگی باشد بنابراین برای صیانت از حیات این کلانشهر و به نمایندگی از مردم اصفهان خواستار اقدام جدی مسئولان ملی در مقابله با مشکلات هستیم.

تصاویر جلسه

_
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران
شورای شهر اصفهان نورصالحی مشکلات گاوداران

جلسه با ریاست شورای اسلامی شهر اصفهان آقای نورصالحی در خصوص مشکلات گاوداران

مورخ4 آذرماه 1400، جلسه ایی با ریاست شورای اسلامی شهر استان، آقای محمد نورصالحی با حضور مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره و بازرس شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان برگزار گردید.

در این جلسه مشکلات کشاورزان و گاوداران اصفهان مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و هر یک از شرکت کنندگان نقطه نظرات خود را بیان کردند.

آقای مهندس مختاریان، مدیرعامل شرکت تعاونی ، جلسه مذکور را بسیار مثبت و ثمربخش ارزیابی کردند و در این خصوص گفتند: باتوجه به جلسه مشترک پیش رو مورخ جمعه پنجم آذرماه 1400 بین شورای شهر و استانداری و نمایندگان مجلس در خصوص مباحث موجود نظیر حذف ارز و مشکلات آب اصفهان ،کلیه مشکلات مطرح و واکاوی گردید. همچنین آقای نورصالحی نیز از این جلسه بسیار استقبال کرده و گفتند میتوانند اثر بالایی را در ارتقای صنعت داشته و با توجه به جلسه فردا میتواند مطالب مطرحی بسیار گره گشا و تعین کننده باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: معاونت پژوهش شهرداری با انتشار فراخوانی خواستار ورود اساتید مطلع در حوزه فرونشست زمین شده تا به کمک آن‌ها مطالعاتی برای ارزیابی میزان خطر نقاط مختلف انجام و راه حل‌ها پیش‌بینی شود.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان






  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز