پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت انتخاب آقای ساداتی نژاد به عنوان وزیرکشاورزی

جلسه با ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس

جلسه با ریاست کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر جواد ساداتی نژاد مورخ ۱۴۰۰/۴/۸

امروز هشتم تیرماه 1400 جلسه ایی با ریاست محترم کمیسیون مجلس برگزار گردید در این جلسه قیمت شیر مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت در این جلسه معاونین محترم وزرای کشاورزی و صمت و همچنین سازمان حمایت و نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی حضور داشتند.

به گفته جناب اقاي مهندس مقدسی در این جلسه مقرر گردید برای حفظ تولید ملی کشور، حتما عدد 6400 تومان مورد تصویب قرار گرفته و اجرایی شود.آقای مهندس صادقی نژاد در این خصوص گفتند: فردا نامه ایی را از طرف کمیسیون به دولت خواهند زد که قیمت 6400 تومان اجرایی شود و برای کمک به حال مصرف کننده دولت بایستی ورود نموده و بخش صنایع لبنی و نیز مصرف کننده در رده های پایین دست، کمک کند تا در واقع آنها هم بتوانند مصرف متنوع لبنیات را داشته باشند و همچنین به حفظ تولید کمک کنند.

امید است که این کار ظرف دو سه روز آینده انجام گیرد و در نهایت از لطف و صبر و شکیبایی کلیه عزیزان قدردانی و تشکر می نمایم

اولویت‌های دولت سیزدهم:

آقای دکتر جواد ساداتی نژاد نماینده مجلس شهرستان کاشان و آران و بیدگل و رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با اشاره به اولویت‌های دولت سیزدهم، گفت:ساماندهی بازار محصولات کشاورزی باید در اولویت دولت جدید قرار گیرد و سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی توسعه یابد.

رئیس کمیسیون کشاورزی افزود: حمایت بیشتر کشاورزان بسیار نکته ی مهم است و دولت آینده باید به کشاورزان یارانه غیرنقدی پرداخت کند. کشاورزان تولید کننده هستند لذا حمایت از تولید ضروری است در همین راستا قوانین متناسب با حمایت از کشاورزان باید اصلاح شود. بیمه کشاورزان و محصولات کشاورزی نیز باید سامان یابد.

وی اظهار کرد:ساماندهی بازار محصولات کشاورزی باید در اولویت دولت سیزدهم قرار گیرد و سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی توسعه یابد. متاسفانه در طول چهل سال گذشته کمترین سرمایه گذاری (4 درصد) در حوزه کشاورزی انجام گرفته است و در دولت آینده این خلاء باید جبران شود.

ساداتی نژاد با تاکید بر حذف بروکراسی به ویژه در زمینه صدور مجوزهای مرتبط با حوزه کشاورزی، گفت:باید بخش کشاورزی به جایگاه واقعی خود باید بازگردد و پایدار شود زیرا ضامن امنیت غذایی کشور است. ایران دارای ظرفیت و اقلیم متنوع و غنی است که قطعا دولت سیزدهم می‌تواند از آنها در راستای منافع ملی و بهبود زندگی و معیشت مردم استفاده کند.

 

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز