جلسه در خصوص سامانه رهتاب

جلسه در خصوص سامانه رهتاب

جلسه مدیرعامل شرکت با مدیرکل جهاد کشاورزی اصفهان در خصوص سامانه رهتاب

در فروردین 1400 جلسه ای با حضور هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان، آقای مهندس علی مختاریان و مدیرکل جهاد کشاورزی استان اصفهان ،آقای مهندس انصاری برگزار گردید.

در این جلسه نحوه بارگزاری اطلاعات خوراک های فروخته شده به دامداران شهرستان اصفهان و همچنین شیوه بارگزاری آنها در سامانه رهتاب مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طی جلسه ی  وورکشاپ توضیحات فنی و کارشناسی لازم به کارمندان فروش و بازرگانی این شرکت داده شد.

سامانه « رهتاب» به عنوان محصول موفق یک شرکت دانش بنیان اصفهانی برای عرضه هدفمند کالاهای سهمیه ای معرفی و اعلام شده است که می توان از این سامانه در سطح ملی بهره مند شد.

سامانه رهتاب

سامانه رهتاب، سامانه ای برای توزیع عادلانه کالا‌های تنظیم بازار است .این سامانه دارای مزایای فراوان از قبیل سهولت خرید، کاهش صف و توزیع عادلانه کالا، ارائه کالا و خدمات بر اساس جامعه هدف مانند گروه های اجتماعی، حمایتی، شغلی، و چگونگی پراکندگی جغرافیایی، جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا، تضمین اصالت کالا و مشخص کردن رضایتمندی مردم از فروشندگان و قیمت کالا و ارائه کالا و خدمات است.

سامانه رهتاب مخفف راهکار هوشمند تنظیم الکترونیکی بازار است و بر اساس گفته مسئولان امر مزیت‌ها و اشکال‌هایی دارد که به مرور و در اجرا برطرف خواهد شد.

هنگام خرید از طریق سامانه رهتاب، یک رمز چهار رقمی به تلفن همراه فرد فرستاده می‌شود که این رمز اجازه تحویل سهمیه کالا‌های تنظیم بازار را به فرد متقاضی خواهد داد.

گفتنی است این طرح تنظیم الکترونیکی بازار جهت توزیع عادلانه کالا در حال حاضر در استان اصفهان به صورت جدی در حال پیگیری و اجراست و انتظار می رود در ماه و سال های آینده در سراسر کشور اجرایی شود.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز