جلسه تودیع معارفه مدیر کل پشتیبانی

جلسه تودیع معارفه مدیر کل پشتیبانی

جلسه تودیع و معارفه مدیر کل پشتیبانی امور دام استان اصفهان مورخ 29 تیرماه 1400 در محل ساختمان مرکزی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان  برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس نیلفروش به عنوان  مدیر کل جدید پشتیبانی امور دام استان اصفهان برگزیده و ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله مدیر اسبق آقای مهندس نجفی در این سمت، بازنشستگی ایشان به وی تبریک گفته شد.

مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و ریاست سازمان جهاد کشاورزی و معاونین جهاد و آقای مهندس طلایی ریاست سازمان پشتیبانی امور دام کل کشور و مشاور سازمان حضور داشتند.

از دیگر حضار این نشست، اتحادیه دامداران ، معاونت بهبود تولیدات دامی آقای دکتر ایراندوست و ریاست سازمان تعاون روستایی آقای مهندس حاج عابدی و مدیران عامل تعاونی ها و اتحادیه ها و نیز برخی از دامداران و فعالان صنعت بودند.

آقای نیلفروش ضمن تبریک فرارسیدن عید  سعید قربان گفت: از تلاش های یکایک شما  تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم در سال جاری  سرانجام نیکویی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت، آقای مهندس مختاریان همچنین با تشکر از فعالیت ها و اقدامات مسئول قبلی در این سمت گفت: امیدوارم با همکاری و تعامل کارکنان این قسمت بتوانیم به اهداف عالیه سازمان دست پیدا کرده و انتظار داریم پویایی مضاعفی به این مجموعه داده شود.

در ادامه جلسه آقای مهندس نجفی ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید اداره پشتیبانی اصفهان گفت: در دوران مسئولیت من اگر موفقیتی حاصل شده بواسطه حضور تک تک همکاران حوزه پشتیبانی در کنار هم بوده است.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز