جلسه دامداران

جلسه دامداران

جلسه  دامداران در وزارتخانه جهاد کشاورزی

در تاریخ 1 خرداد 1400 جمعی از دامدار ان در محل وزارتخانه جهاد کشاورزی تهران تشکیل جلسه دادند و پیرامون مسائل و مشکلات کشاورزان و دامداران که طی 2 هفته جلسات حضوری در جهاد استان اصفهان مطرح شده بود به گفتگو پرداختند.

در این جلسه اعضاء هیئت مدیره شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و بازرس شرکت و همچنین برخی از اعضاء تعاونی به همراه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل اتحادیه دامدار ان استان اصفهان نیز حضور داشتند.هر یک از اعضاء جلسه، نقطه نظرات خود را بیان کردند.

دامداران خواستار آن شدند که در اسرع وقت نسبت به اصلاح قیمت شیر و گوشت اقدام شود تا از ورشکستگی دامداران و کشتار دام های مولد و خروج آنها از چرخه تولید در نتیجه کمبود این محصول در استان و کشور جلوگیری شود. قول مساعد مسئولین سازمان مبنی بر پیگیری و رفع این مشکل دراسرع وقت گرفته شد

در ادامه دامداران شرکت کننده در این نشست مسایل و مشکلات این صنعت از جمله اختلاف زیاد و عدم همخوانی قیمت تمام شده شیر با قیمت مصوب،گران شدن روز به روز نهاده ها در صورتی که قیمت شیر ثابت مانده است،عدم نظارت دولت بر سایر اقلام مصرفی مانند نهاده های دامی و…، واقعی نبودن شاخص تولید (یک کیلو شیر به ازای مصرف یک کیلو ماده خشک) در ایران، عدم همخوانی و یکنواختی قیمت شیر و گوشت با قیمت تمام شده و… را بیان کردند.

در این جلسه مقرر گردید در اسرع وقت به مشکلات کشاورزان و دامدار ان رسیدگی گردد  و پس از آن مجددا جلسه ای با حضور ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل اتحادیه استان در محل وزارتخانه تشکیل شود و نتایج حاصله در خصوص قیمت شیر و گوشت و سایر مشکلات مطروحه  مورد بررسی قرار گیرد./

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز