جلسه مدیرعامل در خصوص پیاده سازی طرح سامانه هویت دام

مورخ آبان 1399 جلسه ایی با حضور مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان،آقای مهندس علی مختاریان و ریاست محترم سازمان تعاون روستایی و معاونت بهبود تولیدات دامی و مدیرعامل اتحادیه دامداران اصفهان و دبیر کمیته ستاد تنظیم بازار و ریاست محترم  استانداری استان اصفهان و مدیرکل پشتیبانی استان اصفهان در محل استانداری استان برگزار گردید.

در این جلسه جهت پیاده سازی طرح نوین ارائه نهاده های دامی در سامانه بازارگاه به دامداران صنعتی و همچنین ارائه نهاده ها در قالب خوراک دام آماده توسط کارخانجات خوراک سازی به دامداران کوچک روستایی و سنتی هماهنگی ها و تصمیم گیریهای لازم انجام شد.

پیاده سازی طرح سامانه هویت دام
پیاده سازی طرح سامانه هویت دام

از مهمترین اهداف این طرح میتوان به  جلوگیری از واسطه گری و دلالی همچنین حمایت هرچه بهتر از تولید و جلوگیری از  بارهایی که به سمت و سوی دلال ها و بارفروشان میرفت اشاره کرد .

بدلیل اینکه بعضا در گذشته اشخاصی خودشان را به عنوان دامدار معرفی میکردند در حالیکه آنها هیچ دامی نداشتند و اقدام به خرید بار کرده و به دامداران واقعی با قیمتهای گزاف میفروختند.

پیاده سازی طرح

از این رو در راستای پیاده سازی طرح ،تدابیری که اندیشیده شد این بود که دامدار موظف شود برای دریافت این خدمات هویت گذاری دام را انجام دهد و اطلاعات دام خود را در سامانه هویت دام ثبت کند که این کار توسط ماموران پلاک کوب  که مورد قرارداد شرکت تعاونی و سازمان جهاد کشاورزی انجام خواهد پذیرفت و دامداران ،گواهی دریافت خواهند کرد و پس از دریافت کد یکتا و دریافت کد بازارگاه و کدپستی و بازدید کارشناسی و ارائه GPS دامداری ها ، میتوانند نهاده های مورد نیاز خود را دریافت کنند که این امر موجب گردید نهاده های بیشتری به دست دامداران واقعی برسد.

مدیرعامل تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان اظهار امیدواری کردند که درواقع با این حرکت صنعت گاو شیری  از ورطه ضرر و زیان و مشکلات عدیده ایی که داشتند نجات خواهند یافت.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز