رفع مشکلات دامداران

جلسه رفع مشکلات دامداران

جلسه رفع مشکلات دامداران با سازمان جهاد کشاورزی

پنجشنبه مورخ 20خرداد 1400 مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان طی نشت هفتگی در محل جهاد کشاورزی استان اصفهان پیرامون مشکلات دامداران  با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان ،آقای مهندس مرادمند به گفتگو پرداخت.

در این نشست هفتگی آقای دکتر ایراندوست و اتحادیه استان اصفهان و صنف کشاورزی و برخی از دامداران و بازرس شرکت تعاونی حضور داشتند

آقای مهندس مختاریان مفاد مطرح شده در جلسه را تشریح کرد و گفت در راستای پیگیری رفع موانع موجود و مشکلات دامداران عزیز مدیریت جهادی خواهیم داشت و با روحیه جهادیتمام تلاش خود را خواهیم کرد.

ایشان افزودند: کار و مدیریت جهادی همواره مورد تأکید فراوان مقام معظم رهبری بوده و هست. در واقع مدیریت جهادی در منظومه فکری رهبر معظم انقلاب، نه یک شعار که هویت اصلی مدیریت نظام اسلامی است. در واقع مدیریت جهادی و کار جهادیاز شاخصه‌های مسئولیت در نظام اسلامی است .

وی با بیان اینکه حس مقاومت و انگیزه اقتصاد مقاومتی لازمه مدیریت جهادی است، بیان کرد با همت فراوان مدیران اصلح سازمانها و به حول و قوه الهی میتوان  از کلیه موانع عبور کرد.

آقای مهندس مختاریان ضمن ابراز خرسندی از نتایج جلسه، اعلام کردند که گامهای مهمی جهت نیل  به آرمان نهایی و مرتفع شدن مشکلات کشاورزان و دامداران عزیز ، برداشته شده است.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز