جلسه شفاف سازی طرح توسعه شرکت

جلسه شفاف سازی طرح توسعه شرکت


مورخ فروردین سال 1400 ، جلسه ای با حضور آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و آقای مهندس مهرداد مرادمند ،ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در محل سازمان جهت شفاف سازی طرح توسعه شرکت برگزار گردید.

در این جلسه رایزنی های مربوط به دریافت پلاک زمین در محدوده شرق اصفهان و همچنین دریافت تسهیلات مورد نیاز جهت جابجایی کارخانه تولید خوراک دام ،محل انبار و همچنین احداث خط تولید با ظرفیت بالا ، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقای مهندس مختاریان خاطرنشان کردند از آنجایی که علاوه بر بالارفتن میزان فروش شرکت ،تعداد اعضای محترم نیز به حدود 4150 عضو با 65000 راس دام تحت پوشش و فعال افزایش داشته است ،

با توجه به ترافیکی شدن انبار و ازدهام بار رسیده و همچنین بار تولید شده در کارخانه تولید خوراک دام و همچنین بارگیری مجبوریم ، جهت ارائه خدمات و سرویس دهی هرچه بهتر این جابجایی را انجام دهیم . به انضمام اینکه فضای کافی جهت انبارش و تولید داشته باشیم .

بهبود جانمایی تاسیسات، تجهیزات و ماشین آلات کارخانه و ایجاد تغییرات و تعویض در تجهیزات و تاسیسات و استقرار یک نظام پیشگیری و نگهداری و بهبود در فرایند عملیات و جریان تولید به توسعه و افزایش بهره وری منتهی می شود

مقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز