جلسه مدیرعامل با معاونت بهبود تولیدات دامی

جلسه مدیرعامل با معاونت بهبود تولیدات

جلسه مدیرعامل با معاونت بهبود تولیدات دامی در خصوص تامین نهاده ها و خوراک یارانه ایی

اگر چه در چند ماه ابتدایی سال به دلیل برخی مشکلات، تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز  با محدودیت‌هایی مواجه بود اما در ماه‌های اخیر و با به کارگیری سیاست‌های دولت و پیگیری‌های لازم سازمان جهادکشاورزی این مشکل برطرف شده است.

در جلسه مورخ اسفند ماه سال 1399 که با حضور آقای مهندس علی مختاریان،مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان برگزار گردید مباحث مختلفی ازجمله نهاده و خوراک های یارانه ایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقای مختاریان در توضیح نتایج حاصله از جلسه خود با آقای حسین ایراندوست گفت: تامین نهاده و خوراک یارانه ایی نقش حمایتی بسزایی در تولید دامداران محترم و کاهش بهای تمام شده شیر دارد. از آنجایی که درگذشته  اقلام موجود در بازار با قیمت بالا ارائه میشد به حول و قوه الهی موفق شدیم با مذاکرات انجام شده مقدار سهمیه ی نهاده و خوراک یارانه ایی را افزایش داده و میزان بیشتری را به اعضاء محترم تعاونی اختصاص بدهیم که این امر نسبت به سالهای گذشته بی سابقه بوده و باعث افزایش رضایتمندی دامداران گردیده است.

پیام مدیرعاملمقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز