نهاده

جلسه درخصوص نهاده های سهمیه ایی

جلسه درخصوص نهاده های سهمیه ایی

امروز فروردین 1400 جلسه ای با حضور آقای مهندس علی مختاریان مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان ، در خصوص توزیع مجدد حواله خوراک و نهاده سهمیه ایی بازارگاه برای دامداران ، تشکیل شد.

جلسه درخصوص نهاده های سهمیه ایی
جلسه درخصوص نهاده های سهمیه ایی

در جلسه درخصوص نهاده های سهمیه ایی پس از رایزنی های انجام شده آقای دکتر زرگران در این جلسه نوید دادند که بزودی تا اواخر همین ماه حواله جدیدی را به عنوان خوراک دام آماده ی سهمیه ایی و همچنین نهاده هایی را در سامانه بازرگاه برای دامداران بارگزاری خواهند کرد.

آقای مختاریان در ادامه افزودند دولت همواره سعی داشته  نوسان بی‌رویه قیمت آذوقه دام را کنترل نماید.

بر اساس بند 33 قانون افزایش بهره‌وری و بند 20 قانون جامع دامپروری، وزارت جهاد کشاورزی موظف است، در موقع بروز چنین مشکلاتی راهکار مناسب برای رفع معضل دامداران ارائه دهد.

که خدارو شکر درحال حاضر با تدابیر اندیشه شده اقدامات لازم برای حل مشکلات انجام شده است و این شرکت تعاونی همچون قبل حامی اعضاء خود بوده و نهایت سعی خود را در این خصوص خواهد کرد.

از دیگر مباحث پرداخته شده در این جلسه ،میتوان به بهای تمام شده شیر تولیدی دامداران عزیز اشاره کرد.

آقای مهندس مختاریان ابراز امیدواری کردند از آنجایی که بحث صادرات شیر خشک بطور جدی در دستور کار دولت بوده است،بزودی شاهد افزایش قیمت پایه شیر خواهیم بود.

امید آن میرود که مشکلات موجود که دامداران روزانه درگیر آن هستند به حول و قوه الهی و تلاش مستمر مدیران زحمت کش نظام ،حل خواهد شد

مقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز