حقابه کشاورزان اصفهانی

حقابه کشاورزان اصفهانی پرداخت می شود

قول دادستانی برای حل مشکلات کشاورزان شرق اصفهان

کشاورزان شرق اصفهان  به دادستان کل بیانیه صادرکردند و خواستار آن شدند که برداشت غیرقانونی از منابع آبی رودخانه زاینده رود باید متوقف شود و حقابه ها به شکلی عادلانه اختصاص یابد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل اصفهان، تعدادی از کشاورزان روز شنبه 4 اردیبهشت 1400 برای پیگیری درخواست ها و مطالبات قانونی خود تجمع کردند که جلسه ای با آنها برگزار شد.

علی اصفهانی ادامه داد: مصوبات شورای عالی آب و مواردی که در قانون توزیع عادلانه آب درباره حقابه آنها مطرح شده مهم ترین مطالبات کشاورزان اصفهانی است.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان اظهار داشت: این قول را به کشاورزان اصفهانی می دهیم که بر اساس مصوبات شورای عالی آب و حق و حقوقی که در توزیع عادلانه آب و سایر مصوبات قانونی پیش بینی شده اقدام و پیگیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: حق و حقوق و مطالبات برحق کشاورزان را در قالب قانون پیگیری و اجرا خواهیم کرد. اصفهانی بیان کرد: آب به عنوان اصلی ترین دغدغه استان است و تمام مجمومه مدیریتی استان به دنبال تحقق مطالبه کشاورزان برای اجرای مصوبات دهم و سیزدهم جلسه چهارم شورای هماهنگی، جلسه بیست و چهارم شورای عالی آب و قانون توزیع عادلانه آب است.

وی از کشاورزان خواست با وجود اینکه مشکلات زیادی دارند، صبر و تحمل داشته باشند تا خسارت های آنها از راه قانونی و از محل مصوبه کارگروه مبارزه با کم آبی و اعتبارات این بخش پرداخت شود.

شایان ذکر است روز شنبه با تشکیل تجمعی از کشاورزان که نزدیک به ۱۰ هزار نفر بودند در شرق اصفهان نسبت به حقابه کشاورزی خود اعتراض و اعلام کردند، تمامی پمپ های آب را جمع آوری خواهند کرد که با ورود دادستان و پا درمیانی وی و قول های مساعدی که به آنان دادند و اعلام کردند که ظرف مدت یک ماه مشکلات برطرف خواهد شد، متفرق شدند.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز