خدمات پس از فروش


واحد خدمات پس از فروش شرکت تعاونی کشاورزی و گاوداران اصفهان یکی از واحد های پویا و پر تلاش این شرکت بوده که بمنظور جلب رضایت اعضاء محترم بصورت رایگان اقدام به مشاوره های فنی در خصوص بالانس نوع جیره و خوراک مورد نیاز و کنترل شرایط بازنگری در جیره به اعضاء محترم ارائه میکند.

این واحد با کمک بررسی  انجام شده نظر مشتریان درباره ی محصول را ثبت و نتایج را به واحد فنی و تولید اعلام می نماید.از جمله برنامه های این واحد میتوان به فرایند برنامه ریزی برای هر مشتری، یاد آوری خرید و زمان مورد نیاز محصول مصرفی برای مشتریان نام برد. که گام موثری در کاهش دغدغه ی دامداران عزیز می باشد.

after sales service
after sales service

کاربر گرامی شما میتوانید از کلیه خدمات پشتیبانی شرکت از طریق درگاههای مربوطه به شرح ذیل بهره مند شوید:

ما براین باوریم هر بار که یک مشتری یکی از محصولات ما را خریداری کرده است، شرکت مارسما رابطه خود را با شما آغاز کرده و مانند هر گونه رابطه این رابطه نیز باید پرورش داده شده و قدردانی شود. هدفگذاری سیستم ما به گونه ای نیست که مشتری را از طریق فرایند نادرست فروش و عدم خدمات پس از فروش ناراضی کنیم، هدف ما این است که مطمئن شویم که هرگز احساس غفلت از رضایت مشتری خود نمی کنیم. با شما در ارتباطیم و نظر شما را از نحوه خدمات خود جویا میشویم، ما همیشه به حمایت شما نیاز داریم. یک سیستم crm  متصل به خدمات پس از فروش میتواند کمک بسزایی در این امرمی کند.

تیم خدمات مشتریان  ما به طور کامل مدیریت میشود تا درست ترین کار را انجام دهند، در این صورت مشتریان می دانند که برای ما قابل اهیت میباشند و در قبال آن  استفاده از خدمات ما  را قدردانی و به دیگران توصیه میکنند.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز