دامدار کارت

دامدار کارت جدید با سقف اعتباری 2 میلیارد ریال

دامدار کارت جدید با سقف اعتباری دو میلیارد ریال

مهدی رضایی سرپرست بانک کشاورزی از صدور دامدار کارت جدید با سقف اعتباری دو میلیارد ریال و نرخ سود ۱۰ درصد خبر داد .

به گزارش خبرگزاری تسنیم  به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،مهدی رضایی سرپرست بانک کشاورزی از صدور دامدار کارت جدید با سقف اعتباری دو میلیارد ریال و نرخ سود 10 درصد خبر داد .

وی با تاکید بر این که اولویت اول بانک کشاورزی در سال 1401 حمایت از تامین نهاده های کشاورزی در قالب دامدارکارت و سامانه بازارگاه است ، اظهار داشت: افزایش سقف اعتباری دامدار کارت از 50 میلیون تومان به 200 میلیون تومان ، کاهش  نرخ سود این تسهیلات از 11 به 10 درصد ، تسهیل شرایط اعتبارسنجی و اخذ تضامین و بسیج تمام شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور برای صدور دامدارکارت و پرداخت تسهیلات خرید نهاده های دامی، از جمله اقداماتی است که بانک کشاورزی هم سو با سیاست های دولت و با هدف رونق واحد های تولیدی دام و طیور و تامین امنیت غذایی کشور در دستور کار قرار داده است.

وی تصریح کرد: در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه ی یارانه ها و برای حمایت از تولید کنندگان و رونق واحد های تولیدی دام و طیور ، دولت طرحی را با هماهنگی بانک مرکزی به تصویب رساند که طی آن بانک کشاورزی بر اساس معرفی وزارت جهاد کشاورزی،  تسهیلات یارانه دار خرید نهاده های دامی را به واحد های کوچک در قالب دامدار کارت با نرخ سود 10 درصد و به واحد های متوسط و بزرگتر از طریق سامانه بازارگاه با نرخ سود 12 و 15 درصد پرداخت کند.

رضایی با بیان این که اعتبار در نظر گرفته شده از سوی بانک مرکزی دراین طرح، بالغ بر 150 هزارمیلیارد ریال است، خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی در اجرای سیاست تامین نقدینگی واحد های پرورش دام و طیور، در قالب دامدار کارت با نرخ سود 11 درصد تا 31 اردیبهشت ماه بالغ بر 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات  به 35300 نفر از واجدان شرایط پرداخت کرده است

مدیر شعب بانک کشاورزی استان گفت: در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها شعب منتخب بانک کشاورزی  آماده پرداخت تسهیلات به دامداران معرفی شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی هستند.

دامدارانی که با ثبت نام در سامانه سیتا جهاد کشاورزی اهلیت آن‌ها را تایید شده می‌توانند  برای تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات در قالب دامدار کارت به شعب منتخب بانک کشاورزی در سراسر استان مراجعه کنند.
شعب منتخب بانک کشاورزی  آماده ارائه خدمت به دامداران هستند.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان افزود: در قالب دامدار کارت برای خرید نهاده‌های دامی به دامداران کوچک تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات یا سود ۱۰ درصد و به دامداران بزرگ صنعتی و غیر صنعتی بیش از ۲۰۰ میلیون تومان با سود ۱۲ تا ۱۵ درصد پرداخت می‌شود.

این تسهیلات برای خرید نهاده های دامی به دامداران پرداخت می شود.

نماینده ویژه وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: باید از تمام ظرفیت های موجود به خصوص ظرفیت اتحادیه ها و تعاونی های عشایری برای اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها استفاده شود.

  برای ورود مستقیم به سامانه سیتا جهاد کشاورزی کلیک کنید.

 

سیتا

 در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه سیتا جهاد کشاورزی به نشانی cita.maj.ir ارائه شده است .

 

سامانه سیتا چیست:

وزارت جهاد کشاورزی بر  اساس تبصره 18 وزارت کشاورزی و بند 52 قانون الحاق، اقدام به اعطای تسهیلات و وام در حوزه های دامپروری و کشاورزی می کند. به همین منظور، این وزارت خانه سعی نموده است که برای ایجاد عدالت در میان افرادی که به تازگی قصد شروع یک کسب و کار در حوزه های دامپروری و کشاورزی را دارند، تسهیلاتی را با سود نسبتا معقول ارائه کند. سامانه سیتا جهاد کشاورزی راه اندازی شده است تا کلیه دامداران و کشاورزانی که برای راه اندازی پروژه های دامپروری و کشاورزی نیاز به دریافت تسهیلات دارند، در این سامانه ثبت نام نمایند.

سامانه سیتا جهاد کشاورزی، در واقع برای ثبت نام در تسهیلات جهاد کشاورزی راه اندازی شده است و همین موضوع باعث شده که دامپروران و کشاورزان زیادی علاقه مند به مراجعه به این سامانه و ثبت درخواست تسهیلات کنند. به منظور ثبت درخواست دریافت تسهیلات از طریق سایت سیتا، لازم است که کشاورزان و دامپروران، در سامانه سیتا ثبت نام کند و سپس با ورود به حساب کاربری خود، روند مربوط به ثبت نام درخواست دریافت وام را انجام دهند.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد سامانه سیتا جهاد کشاورزی cita.maj.ir، برای کشاورزان و دامپروران، در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به این سامانه، نحوه ثبت نام، مدارک لازم برای ثبت نام و دریافت دامدار کارت سامانه سیتا ارائه شده است.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز