درخواست سهمیه واکسن کرونا

درخواست سهمیه واکسن کرونا

درخواست سهمیه واکسن کرونا برای جامعه دامپزشکان

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و عضو ستاد ملی کرونا خواستار در نظر گرفتن سهمیه واکسن کرونا برای جامعه دامپزشکان شد.

درخواست سهمیه واکسن کرونا
درخواست سهمیه واکسن کرونا

وی در نامه به نمکی وزیر بهداشت آورده است: احتراما پیرو پیگیری جناب آقای دکتر صفری، رئیس محترم نظام پزشکی کشور از اینجانب، ظاهرا سهمیه واکسن کرونا برای جامعه دامپزشکان لحاظ نشده است. با توجه به فعالیت این عزیزان در ایام کرونا و بازتاب منفی این موضوع در حوزه دامپزشکی کشور عنایت نموده دستور فرمایید نسبت به تخصیص واکسن به این قشر نیز اقدام مساعد صورت پذیرد.

درخواست سهمیه واکسن کرونا
درخواست سهمیه واکسن کرونا

شهرام موحدی،مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان در گفت‌وگو با ایسنا مورخ 27 اردیبهشت ، از اینکه کادر حوزه دامپزشکی در اولویت دریافت واکسن قرار نگرفته اند انتقاد کرد.

این شرکت تعاونی بر این باور است که دامپزشکان به عبارتی پزشکان طب پیشگیری هستند و در خط مقابله با بیماری‌های مشترک و نوپدید قرار دارند. مرکز کنترل بیماری‌ها cdc دامپزشکان را در اولویت اول تزریق واکسن قرار داده و این مطالبه به حق این قشر است.

با توجه به اینکه کلینیک‌ها و ملزومات دامپزشکی جزو گروه اولویت یک قرار دارند و باید خدمات ارائه دهند که از طرفی مراجعین ممکن است ناقل باشند و این بیماری منتقل شود و واکسیناسیون این قشر در شکستن زنجیره نقش مهمی خواهد داشت.
از طرفی کارخانه‌ها و کشتارگاه‌ها باید باز باشند و در طول زمان کشتار جمعیتی انبوه در یک کارخانه قرار دارند نیاز به واکسیناسیون این قشر بسیار جدی است.

ضمن خسته نباشید به کادر درمان و لزوم واکسیناسیون این قشر در اولویت، امید است هماهنگی‌های لازم را برای واکسیناسیون افرادی که در خط مقدم بیماری‌ها هستند فراهم شود.
زنجیره زمانی قطع خواهد شد که پیشگیری انجام شود. چرا که کرونا از طریق حیوان منتقل شده است. بنابراین موتاسیون در این بیماری ممکن است این قشر را در درجه اول مبتلا کند.

حمایت میکنم

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز