مدیریت سهمیه نهاده دامدار بازارگاه

درخواست مدیریت سهمیه نهاده دامدار در بازارگاه از وزیر کشاورزی

درخواست مدیریت سهمیه نهاده دامدار در بازارگاه از وزیر کشاورزی

همانطور که مستحضر هستید سامانه بازارگاه جهت فروش و واگذاری نهاده ها بصورت مستقیم بدست تولید کننده، راه اندازی شده که در هنگام خرید، وجه بصورت نقدی از حساب تولید کننده خارج میشود ولی متاسفانه طی این چند مدت به دفعات به موضوع عدم و یا با تاخیر چند ماهه بارگیری نهاده ارائه شده مواجه گردیده و این خود سبب می شود تا تولید کننده جهت جبران کمبود نهاده رو به خرید از بازار آزاد بیاورد .

به این ترتیب با سرمایه گذاری بیشتر برای تامین نهاده مصرفی با کمبود شدید نقدینگی مواجه میگردد.

لذا از شما وزیر محترم کشاورزی، جناب آقای دکتر سید جواد ساداتی نژاد، استدعا داریم  دستور فرمایید راهکاری اندیشه شود تا دامدار در هنگام ترخیص نهاده توسط مدیریت جهاد کشاورزی استان بتواند شرکت ارائه دهنده نهاده را انتخاب و سهمیه خود را به اصطلاح بلوکه نماید ولی پرداخت وجه آن ، هنگام بارگیری انجام پذیرد.

پاورقی:

مورخ 17  مرداد 1400 ، نایب‌رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی «محمدجواد عسگری» در تشریح نظارت و بازرسی میدانی خود از بندر شهید رجایی به منظور بررسی نحوه واردات و توزیع نهاده‌های دامی،  با اشاره به اینکه ۴ فروند کشتی حامل نهاده دامی به بندر شهید رجایی هدایت شده‌اند، گفت: این نهاده‌ها از طریق راه‌آهن به صورت شبانه‌روزی به نقاط مختلف کشور ارسال می‌شوند.

عسگری با تأکید بر اینکه “پیرو نظارت‌های انجام شده از بندر امام خمینی(ره) در زمان حاضر روزانه 2 هزار و 500 کامیون نهاده‌های دامی دپوشده را از این بندر حمل می‌کنند”، عنوان کرد: هر استان مکلف شده است نهاده‌های دامی مورد نیاز را با استفاده از ظرفیت حمل‌ونقل جاده‌ای خود منتقل کند و سپاه پاسداران نیز در برخی از مناطق به صورت حمل رایگان، نهاده‌های دامی را به دست مصرف‌کنندگان می‌رساند.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز