بررسی تکنیکهای کاهش هزینه در مدیریت گله گاو شیری

کتاب بررسی تکنیکهای کاهش هزینه مختاریان

دلنوشته آقای مهندس مختاریان در خصوص کتاب بررسی تکنیکهای کاهش هزینه در مدیریت گله گاو شیری

همکاران محترم

توفیق  بیش از 16 سال همکاری در جمع شما بزرگواران فرصتی است که بی‌تردید از ماندگارترین و مفیدترین سال‌های خدمتی‌ام محسوب می‌شود.

تمام تلاشم در این سال‌ها بعد از رضایت خدا، معطوف به خدمت شایسته به شما همکاران محترم و کشاورزان و دامداران  معزز و البته صنعتگران عزیزمان در حوزه لبنیات در سراسر کشور بوده است.

اینک برخود واجب دانستم با نگارش کتابی با موضوع مدیریت هزینه  با درمیان گذاشتن تجارب و اندیشه هایم تا حدودی فرصت دیگری را مغتنم دانسته  تاخدمتگزار شما باشم. انشاالله عنایت الهی و لطف حضرتش یاریم کند که بیش از پیش بتوانم در راستای بهبود صنعت کشاورزی و دامپروری گام بردارم.

جا دارد از حسن اعتماد شما و همچنین حسن همکاری تک تک اعضای بزرگوار هیات مدیره و بازرسان شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان  قدردانی نمایم. دعاگوی سلامتی و سعادت همه شما عزیزان  هستم.

علی مختاریان

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

خبرنامه درون سازمانیپیام مدیرعاملمقالات آموزش تازه های تکنولوژینشریه هاوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز