رفع مشکلات مالیاتی دامداران

رفع مشکلات مالیاتی دامداران

رفع مشکلات مالیاتی دامداران موضوع جلسه 18 خرداد 1400 در محل سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان طی نشستی با آقای صادقی نماینده امور مالیاتی استان اصفهان  و آقای مهندس حاج عابدی ،سازمان تعاون روستایی استان ، پیرامون برطرف نمودن چالشها و مشکلات مالیاتی دامداران  به بحث و گفتگو پرداخت.

در این جلسه برخی مدیران عامل تعاونی ها نیز حضور داشتند.

نماینده امور مالیاتی استان اصفهان ، در توضیحات خود اشاره کرد رفع مسائل و مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان  در چهارچوب قانون است و هر چه مودیان مالیاتی به قوانین و مقررات آگاه تر و مطلع تر باشند تعامل دو جانبه میسر و ساده تر خواهد بود.

آقای مهندس مختاریان نیز ،  با اشاره به برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور معاونان دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری، رییس امور صنعت، معدن، بازرگانی و ارتباطات سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونان وزرای امور اقتصادی و دارایی، تعاون کار و رفاه اجتماعی در دو سطح ملی و استانی ، تاکید کرد رفع مشکلات مالیاتی مودیان و افزایش رضایت مندی آنان از اولویت های اداره کل امور مالیاتی استان است.

آقای مهندس مختاریان ، ضمن تاکید بر اهتمام جهت مرتفع نمودن مشکلات مالیاتی تشکلها،خاطر نشان کرد با همکاری ارگانهای ذیربط گامهای عملیاتی در این خصوص برداشته خواهد شد. . همچنین در این جلسه مقرر گردید تا مشکلات بانکی، بیمه‌ای و مالیاتی تولیدکنندگان با حضور دستگاههای اجرایی مورد توجه و رسیدگی واقع شود .

ایشان ابراز امیدواری کردند که روند تسهیل و رفع موانع تولید شتاب بیشتری گرفته  و زمینه‌ای فراهم گردد تا در سال 1400، رفع مشکلات پیش روی تولیدکنندگان در افزایش تولید محصولاتشان با جدیت در دستور کار اعضای ستاد قرار گیرد./

مقالات آموزش تازه های تکنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز