روباتیک و تحول در صنعت گاوداری

روباتیک و تحول در صنعت گاوداری و تولید فزاینده شیر

تحول عصر جدید صنعت گاو شیری

شرکت هُلندی «لِلی گروپ»  یک شرکت فعال در حوزه کشاورزی و دام‌داری با استفاده از ماشین‌آلات و روبات‌ها توانسته گاوداری متفاوتی را ایجاد کند.

شرکت هُلندی «لِلی گروپ» فعال در حوزه کشاورزی و دام‌داری، با استفاده از ماشین‌آلات و روبات‌ها توانسته گاوداری متفاوتی را ایجاد کند.

طویله گاوها به‌طور سیستماتیک به مکان‌های مختلفی قسمت‌بندی شده است که گاوها می‌توانند آنجا به چیزی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند. روبات‌ها به‌طور مرتب به گاوها غذا می‌دهند و نیز محل‌های تعیین‌شده را تمیز می‌کنند.

آنها همچنین گاوها را ماساژ می‌دهند و فرآیند دوشیدن شیر را نیز تسریع می‌بخشند. این گاوداری به یک توربین بادی مجهز است تا انرژی لازم را از طریق آن دریافت کند.

از این گذشته، طویله به سیستم نوری مصنوعی مجهز است که نور خورشید را برای گاوها شبیه‌سازی می‌کند.

همچنین این گاوداری به درهای هوشمند و محلی برای درمان گاوها مجهز است. افراد می‌توانند تمام این مجموعه را توسط گوشی هوشمند یا رایانه کنترل کنند.

شما را به دیدن کلیپ تماشایی معرفی این تکنولوژی دعوت میکنیم

روباتیک و تحول در صنعت گاوداری

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز