روز دامدار مبارک

روز دامدار مبارک

روز دامدار مبارک 24 آذر برابر با 15 دسامبر روز جهانی دامدار است

 

پانزدهم دسامبر هر سال برابر است با روز جهانی دامدار این روز به صورتی بین‌المللی در تمامی دنیا با برگزاری مراسم های خاص برای سپاس از زحمات و تلاش‌های دامداران و کشاورزان جشن گرفته می شود

دامداری شاخه ای جدا شده از صنعت کشاورزی است که در جوامع پیشرفته به صورت صنعتی و مدرن اداره می شود البته در بعضی از جوامع دامداری سنتی هنوز پابرجاست و به عنوان یک قطب اصلی اقتصاد برخی از کشورها از جمله ایران محسوب می شود

دامدار عزیز تلاش تو چرخ اقتصاد این کشور را میچرخاند. به رسم ادب ، بدین وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه شما عزیزان  درزمینه پیشبرد اهداف بلند مرتبه کشور عزیزمان ،ایران ، تقدیم می‌داریم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر بزرگوارانی چون شما  را مسئلت داریم.

ارادتمند تک تک شما عزیزان

مدیرعامل ،هیئت مدیره و بازرسان شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

وبلاگپیام مدیرعاملخبرنامه درون سازمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز