روند پیگیری مطالبات دامداران

روند پیگیری

روند پیگیری مطالبات دامداران

پنجشنبه 30 اردیبهشت 1400 جلسه هفتگی با حضور مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و معاونت محترم بهبود تولیدات دامی جهاد استان تشکیل شد. در این جلسه   اتحادیه دامداران و مدیران برخی تعاونی ها و تعدادی از دامداران اصفهان حضور داشتند.

در این جلسه هفتگی، روندپیگیری مطالبات دامداران از جمله حذف تعرفه صادرات شیر خشک و تامین نهاده ها و خوراک سهمیه ،مورد بحث و بررسی قرار گرفت. هریک از اعضاء جلسه نقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کردند.

از دیگر موارد مطروحه،میتوان به پیگیری واردات یونجه با ارز مرجع اشاره کرد.آقای مهندس مختاریان،  بر ضرورت پیگیری مطالبات برحق دامداران عزیز،تاکید کرد. ایشان همچنین اظهار داشت افزایش قیمت شیر به 6150 تومان و جاری سازی رودخانه زاینده رود، در دستور کار جلسه قرار داشت.

وی با اشاره به اعلام رئیس شورای تامین دام کشور،آقای منصور پوریان ، در خصوص آغاز صادرات در برنامه حمایتی از دامداران  در سال 1400 ،به منظور کاهش انباشت دام ، خاطر نشان کردند جلوگیری از واردات دام زنده ، هماهنگی با پشتیبانی به منظور کشتار دام زنده و حمایت جهت تنظیم عرضه و تقاضای محصولات دامی محور گفتگوهای صورت گرفته بوده است.

آقای مهندس مختاریان ضمن مثبت اعلام کردن نتایج جلسه، ابراز امیدواری کردند که با تلاش و پیگیریهای مجدانه مسئولان ذیربط مشکلات پیش روی یکی پس از دیگری مرتفع شده و اقتصادی پویا و شکوفا خواهیم داشت./

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز