سفارش

ثبت سفارش آنلاین

کاربر گرامی ،

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان جهت رفاه حال اعضاء محترم اقدام به درج درگاه سفارش خرید اینترنتی کرده است. شما میتوانید کلیه سفارشات خود را از این طریق بارگزاری فرمایید.

 

کارشناسان بازرگانی این شرکت در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش
سفارش

با توجه به اینکه هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای بازرگانی اینترنتی وجود ندارد ،  این یک مزیت محسوب می شود . شما میتوانید در هر نقطه ی مکانی و زمانی با دسترسی به آدرس وبسایت ما محصول خود را انتخاب نموده و خرید انجام دهید

با گسترش فناوری و تکنولوژی متقابلا نیاز های زندگی نیز بیشتر می شود . در دنیای امروز که همه کشور ها در حال توسعه و پیشرفت می باشند نیاز های زندگی مردم نیز متفاوت می گردد . در این حال ، وقت و زمان برای همه بسیار اهمیت دارد و مردم می کوشند تا از زمان خود بهترین استفاده را کنند

. در همین راستا واحد رسانه اینترنتی و کارشناسان بازرگانی این شرکت  توانستند با نو آوری امکاناتی را فراهم آورند که در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود.


  تماس با ما

  با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

  تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

  پیام کوتاه: 9810003132673042

  پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

  کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

  کانال آپارات: damdaranesf

  اینستاگرام :damdaranesf

  کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

  کدپستی انبار: 8159355685

  تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


   ارائه خدمات

   جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

   نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

   در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

   مدیریت

   مدیر مالی

   داخلی 2

   حسابداری

   بازرگانی

   واحد فنی

   ارسال فکس

   داخلی 7

   کارپرداز