سونوگرافی گاو شیری

واحد رسانه اینترنتی آموزش در راستای حمایت مدیریت محترم عامل از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در عرصه تکنولوژی نوین ، قصد دارد به عنوان طرح تکریم شرکت تعاونی به معرفی آنها بپردازد.

سونوگرافی

سونوگرافی گاو شیری

یکی از تجهیزات مهم در دامپزشکی دستگاه سونوگرافی دامی میباشد.

سونوگرافی گاو شیری

از آنجایی که دام قادر به شرح حال و اعلام بیماری خود نیست، بنابراین دامپزشک به یک تصویر از فضای داخلی بدن وی نیاز دارد تا بتواند از مشکلات آن آگاه شود و درمان را آغاز کند. برخورداری از دستگاه‌ سونو گرافی یک مزیت بزرگ برای دامپزشکان به حساب می‌آید. چرا که دامپزشک امکان تصویربرداری از فضای داخلی بدن دام‌ را خواهد داشت.

در سونو گرافی از امواج اولتراسونیک یا فراصوت برای ایجاد تصاویر استفاده می‌شود. این امواج با عبور از بدن، هیچ خطری ایجاد نمی‌کنند. بنابراین دستگاه سونو گرافی دامپزشکی، اثر نامطلوبی روی دام نخواهد گذاشت.

دستگاه سونوگرافی حرفه ای 32 کاناله تولید شرکت سخت افزاری و نرم افزاری یکتا صنعت ناجی، با بهره گیری از کادری متعهد و متخصص در زمینه ساخت تجهیزات با تکنولوژِی آلتراسونیک ، میباشد.

از دیگر محصولات میتوان به عینک ویدئویی با کیفیت HD بارین، در دو مدل 47 اینج و 60 اینچ اشاره کرد که قادر است تصویر را در فاصله سه متری شبیه سازی کرده و در محیط آزاد و نور خورشید قابل استفاده می باشد.

محصول دیگر این کمپانی،  مانیتور مچی یا ساعت مانیتور دار مچی است که به صورت وای فای به دستگاه دارای وای فای مدل BCM10 متصل شده و می توان به صورت همزمان تصویر روی مانیتور دستگاه را بر روی ساعت مشاهده کرد.

کاربرد های دستگاه

از جمله کاربرد های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تشخیص آبستنی ، تعیین جنسیت ، تعیین دوقلو ، اختلالات تخمدانی ، اختلالات رحمی، تشخیص کیست های سرطانی تومور های تخمدانی، عفونت های رحمی ، درمان و کنترل بیماری های متابولیک مثل کتوزیس ، کبد چرب ، هایپوکلسمی ارزیابی گله از نظر وضعیت تولید مثلی و مدیریت خرید و فروش دام .

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز