صدور اولین دامدار کارت کاشان 1400

صدور اولین دامدار کارت کشور در کاشان

اولین دامدار کارت بصورت نمادین با حضور نماینده ویژه ریاست مجلس در حوزه انتخابیه کاشان، فرماندار کاشان، معاون ریاست سازمان و مدیر جهاد کشاورزی، ریاست بانک کشاورزی شعبه مرکزی و همچنین جمعی از دامداران و مدیران عامل تشکل های واحدهای تولیدات دامی در شعبه مرکزی بانک کشاورزی کاشان صادر و تقدیم دامدار گردید.

آقای مظلومی بیان داشتند، یکی از چالش های دامداران در تامین نهادهای دامی موضوع نقدینگی و تامین سرمایه در گردش بوده که با تدبیر خردمندانه وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد برای هر دامدار کارت اعتباری دامدار کارت توسط بانک کشاورزی صادر گردد.
مظلومی در ادامه افزود میزان اعتبار تامین شده از مبلغ ده میلیون تا سقف 50میلیون تومان با نرخ 11درصد سود با بازپرداخت یکساله است. این کارت اعتباری صرفا برای خرید و تامین نهاده های دامی خواهد بود.

صدور اولین دامدار کارت کاشان 1400 صدور اولین دامدار کارت کاشان 1400
لازم به یادآوری است تعداد دام سبک در شهرستان کاشان حدود 200هزار راس و سنگین حدود 10هزار راس می باشد.

اختصاص «دامدار کارت»  با نرخ ترجیحی ۱۲درصد

صدور اولین دامدار کارت کاشان 1400«روح الله خدارحمی» مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: هدف از معرفی این کارت این است که در این مقطع از سال به نقدینگی دامداران کمک کنیم تا بتوانند برای دام داشتی علوفه تهیه کنند.

وی افزود: بانک کشاورزی با همکاری بانک مرکزی توانسته اعتباری را برای کمک به نقدینگی دامداران در نظر بگیرد و این اعتبار با نرخ ترجیحی ۱۲ درصد در قالب کارت خرید نهاده دامی در اختیار دامداران قرار خواهد گرفت که برای تهیه علوفه، ذرت، کنجاله و جو تعبیه شده است.

خدارحمی تصریح کرد: سال گذشته با «کشاورز کارت»  ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار با نرخ ترجیحی در اختیار کشاورزان و زارعین قرار گرفت و امسال این طرح به دامداران اختصاص یافته است و اعتبار آن با دستور وزیر جهاد کشاورزی قابل افزایش است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: مبلغ در نظر گرفته شده برای هر دام سبک ۳۰۰ هزار تومان و برای هر دام سنگین ۷۰۰ هزار تومان است.

خبرنامه درون سازمانیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز