خرید باکس سم چین گاو شیری

ضرورت خرید باکس سم چین در مزارع پرورش گاو شیری

ضرورت خرید باکس سم چین در مزارع پرورش گاو شیری

فرایند سم گیری برای دامدار و حتی خود دام ممکن است خطرناک باشد و باعث آسیب های شدید شود. از آنجا که در زمان سم گیری، پای گاو باید ثابت و بدون حرکت باشد استفاده از فریم سم چین و یا باکس سم چین گاو بسیار کارآمد و ضروری می باشد.

باکس سم چین دامداری: نام دستگاهی است که پس از ورود دام به داخل آن گردن گاو در جا گردنی درب جلو قفل شده، سپس تسمه و یا زنجیر پای دام را ثابت نگه می دارد و پشت دام توسط میله ها قفل شده که دام روبه عقب حرکت نکند، تسمه ای دیگر زیر شکم گاو قرار می گیرد و دام را بالا برده و امکان این را می دهد که به راحتی فرایند سم گیری، و چیدن سم انجام شود.

ضرورت خرید باکس سم چین

 1. باعث تصحیح وزن گیری گاو شیری می شود.
 2. پارامتر های حرکت و راه رفتن دام را بهبود می بخشد.
 3. چیدن سم باعث توزیع یکسان نیرو های بیومکانیک در سم می شود.
 4. باعث کاهش رخداد های ناهنجاری برای دام شود.
 5. باعث کاهش بیماری های سم و لنگش دام می شود.
خرید باکس سم چین گاو شیری

امروزه برای درمان بیماری های سم و بهبود سلامت پای دام و روند حرکت گاو و دیگر دام ها (سبک، سنگین) در گوشه کنار دنیا و استان های ایران روش های مختلفی برای مراقبت و چیدن سم انجام می شود .

اما می توان گفت اکثر این روش ها همانند روش قدیمی هلندی (کندن سم) بوده و با صنعتی و نیمه صنعتی شدن دامداری ها و دامپروری ها باکس های سم چین جهت مهار دام و انجام فرایند چیدن سم و یا درمان سم به کمک دامداران و دامپروران آمده است.

برای تمامی مراکز نگه داری دام داشتن چنین دستگاهی جهت معاینه سم ها، سم گیری و درمان آسیب های احتمالی پای دام از ملزومات مهم و ضروری می باشد.

انواع مختلفی از باکس های سم چینی در ایران وجود دارد که عبارتند از : باکس سم چین دستی، باکس سم چین دستی گیربکسی، باکس سم چین گیربکسی (تمام اتوماتیک) جهت هرگونه مشاوره فنی لطفا با ما در تماس باشید……(.تنها با یک کلیک)

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز