چشم انداز فعالیت شرکت

طرح توسعه شرکت

طرح توسعه شرکت و تدوین برنامه های مربوط به آن

(قسمت هفتم):تدوین برنامه ها و طرح توسعه در آتیه این شرکت :


مهندس مختاریان مدیرعامل تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در پاسخ به این سوالات دیگری مبنی بر اینکه چه برنامه ها و طرح توسعه در آتیه این شرکت تدوین کرده اید؟ می افزاید: که برنامه های این شرکت در چند مقطع در حال پیاده سازی است و از حالت برنامه های کوتاه مدت گذر کردیم و به برنامه های میان مدت ورود میکنیم و بحث توسعه فروش و تولید خدمات، توسعه جذب شیر ،افزایش توزیع نهاده های دامی و …. است که نیاز به پیاده سازی و به روز رسانی تکنولوژی و سرمایه گذاری و تامین مالی دارد.

برنامه های بلند مدت ما نیز حالت آرمانی پیدا میکند و اگر ما بتوانیم این برنامه های میان مدت را با این مشکلاتی که هست سپری کنیم، شاید بتوانیم به اهداف بلند مدت خود نیز فکر کنیم که شامل کارخانه هایی با تکنولوژی روز است و با این امکانات موجود فعلی امکانش نیست .

چرخه جذب شیر و تولید محصولات

بحث تکمیل چرخه جذب شیر و تولید محصولات لبنی و فرآورده های گوشتی است با هدف اینکه زنجیره را کامل کنیم محقق شدن این اهداف بستگی به اجرای شدن برنامه های میان مدت ما خواهد داشت.

مختاریان در خاتمه صحبتهایش اینگونه پیشنهادات و درخواست هایش را از مسئولان دولتی میخواهد که ((تصمیمات عجولانه و مقطعی نگیرند چرا که این تصمیمات مقطعی ،ویران کننده و نابود کننده است.

تعادل در بازار را مدنظر بگیرند و واقعا ببینند که بقا در چیست و با استفاده از اساتید دانشگاهی و صاحبنظران فن با تحلیل آمار و اطلاعات واقعی تصمیم بگیرند تا از این شکل که شش ماه دامدار و شش ماه کارخانجات برنده ی یک جانبه این میدان باشند ، از بین برود، چرا که این موارد به تولید ضربه میزند.

این صنعت سرمایه ای ملی است که به دامداری و کارخانه تبدیل شده، بنابراین با تصمیم گیری نادرست این سرمایه های ملی را نابود نکنیم و افرادی ایده پردازی کنند که در این امر تخصص دارند ، دلسوزانه و آینده نگرانه راجع به این مباحث تصمیم بگیرند.))

مصاحبهوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز