فاجعه نادیده گرفتن پروتوکلهای بهداشتی کرونا

فاجعه نادیده گرفتن پروتوکلهای بهداشتی کرونا توسط دامداران و اعضاء محترم تعاونی

فاجعه نادیده گرفتن پروتوکلهای بهداشتی کرونا توسط دامداران و اعضاء محترم تعاونی
فاجعه نادیده گرفتن پروتوکلهای بهداشتی کرونا توسط دامداران و اعضاء محترم تعاونی
کووید 19

هشدار مدیرعامل شرکت

آقای مهندس مختاریان در خصوص کاهش سطح رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اخطار به اعضاء محترم شرکت تعاونی گفت: به علت روند کاهشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز حساس اعم از سطح گاوداری ها ، بالارفتن مراجعات حضوری به دفتر مرکزی و یا انبار شرکت،  مراجعات بیماران کرونا به بیمارستان‌ها افزایش یافته است .

مدیرعامل شرکت خاطر نشان کرد بدیهی است چنانچه پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود، شهرها یکی پس از دیگری به سمت وضعیت قرمز و سیاه خواهند رفت و باری دیگر شرکتها در معرض تعطیلی و ضرر و زیان هنگفت قرار خواهند گرفت . همچنین روند نزولی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مقابل روند افزایشی بیماران مبتلا به کرونا را در پی خواهد داشت.

آقای مهندس مختاریان تاکید کرد: توصیه ما به اعضاء محترم شرکت تعاونی،به حداقل رساندن مراجعات حضوری و استفاده از درگاه سفارش اینترنتی وب سایت شرکت است. رعایت پروتکل‌های بهداشتی و خود کنترلی از سوی مردم  نیز مورد تاکید است تا مجبور به برخوردهای قهری با متخلفان نباشیم.

از سوی دیگر عدم رعایت پروتوکلهای بهداشتی ،منجر به انتقال بیماریهای مسری دام خصوصا تب برفکی که شیوع آن معمولا از آغاز فصل سرما شروع میشود و بیماری لمپی اسکین و شاربن و …  میشود که بایستی برای جلوگیری از آن تردد افراد بصورت تک به تک و جداگانه با ضدعفونی کامل خودرو برای ورود به انبار مرکزی شرکت تعاونی ، باشد .

همچنین ضدعفونی چکمه ها و کفشهای افرادی که وارد انبار مرکزی میشوند  از طریق حوضچه های ضدعفونی اعمال خواهد شد

مدیرعامل شرکت همچنین خاطر نشان کرد: حضور دامداران عزیز و خودروهای حمل آنها در انبار مرکزی بین بارهای تخلیه شده ، خود میتواند زنگ خطری برای انتقال بیماریهای دامی و انسانی نظیر کرونا باشد .

 

بیشتر بدانید:

جهت آشنایی با اصول  پیشگیری از همه گیری کرونا در سالن شیر دوشی لطفا بر روی لینک کلیک فرمایید

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز