فرجام خواهی انتقال آب زاینده رود

فرجام خواهی انتقال آب زاینده رود

فرجام خواهی انتقال آب زاینده رود

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در خصوص  پیگیری های انجام گرفته جهت حقابه کشاورزان گفت: فرجام خواهی انتقال آب زاینده رود، قلب تپنده اصفهان که مدت هاست از حرکت باز ایستاده ،  توسط کشاورزان و دامداران اصفهان فریاد زده شده است.

دامداران نیز مانند کشاورزان از شرایط خشکسالی و خشکی زاینده رود، صدمه دیده واین شرکت تعاونی به نیابت از تمام کشاورزان و دامداران  اصفهانی مطالبه گر و حق آبه دار زاینده رود است.

ایشان با اشاره به پیگیریهای گذشته و جلسات متعدد در این خصوص ابراز امیدواری کردند که عن قریب فرجام خواهی کشاورزان غیور اصفهان به ثمر خواهد نشست.(جهت مشاهده متن خبر لطفا کلیک فرمایید)

آقای مهندس مختاریان ، با اشاره به  موضوعات مطروحه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی مورخ امروز پنجشنبه 3 تیرماه 1400 ، از حمایت همه جانبه نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از کشاورزان اصفهانی ، خبر داد.همچنین امروز وزیر محترم نیرو نیز در مجلس حضور پیدا کرد و فرجام خواهی زاینده رود اصفهان به سمع و نظر ایشان رسانیده شد

مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه موارد مطرح شده حول محور زاینده رود ، در مجلس را به شرح ذیل عنوان کردند:

مطرح شدن مخالفت و گلایه شدید مردم اصفهان نسبت به انتقال آبی که قرار است از ونک ، سولگون و سرشاخه های کارون به دشتهای رفسنجان که بخشی از آن در استان اصفهان است، برود.

تنظیم نامه طرح فرجام خواهی زاینده رود خطاب به آقای روحانی که به امضاء نمایندگان اصفهان و خوزستان رسید

مذاکره با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و درخواست ابلاغ تذکر جدی به رئیس محیط زیست کشور به جهت توقف کامل طرح انتقال و امتناع از تایید طرح.

مذاکره با آقای امیری معاونت پارمانی رئیس جمهور که در مجلس حضور داشتند ، و در خواست توقف برگزاری جلسات انتقال آب از منطقه اصفهان به رفسنجان

اعلام عدم پذیرش داشتن  نگاه قهرایی با موضوعات استان اصفهان به دلیل جانب داری و اعمال نفوذ برخی آقایان بطور مثال آقای جهانگیری

پافشاری بر رعایت قانون و ملاحظات مباحث زیست محیطی استان اصفهان

مذاکره با نایب رئیس مجلس، آقای نیکزاد و درخواست پیگیری موجدانه موضوع

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز