مدیرعامل :

آقای مهندس علی مختاریان

 

اعضای هیئت مدیره عبارتند از :

1- آقای مهندس علیرضا عسگری(رئیس هیئت مدیره)

2- آقای سید پیروز علوی نیا (نایب رئیس هیئت مدیره)

3- آقای مجید زمانی (منشی هیئت مدیره)

4- آقای احمد چنگانی(عضو هیئت مدیره)

5- آقای حجت الله کاکایی(عضو هیئت مدیره)

بازرسین :

1- آقای رسول قضاوی(بازرس اول)

2- آقای محمد جواد کسرایی(بازرس ذخیره)

معمولا نقش مدیران در اصول مدیریت را به سه بخش تقسیم می‌شود:

۱. نقش‌های بین فردی

۲. نقش‌های اطلاعاتی

۳. نقش‌های تصمیم‌گیری

ما معتقدیم که مدیرعامل یک نقش یکپارچه است و به همین دلیل نمی‌توان این سه نقش را از هم متمایز و جدا کرد. مدیران، نیروهای اصلی در رشد و گسترش سازمان هستند. سازمان های بزرگ به دلیل اندازه، فرآیند، افراد و ماهیت کسب و کار، پیچیده هستند. با این حال، سازمان ها باید یک کل منسجم باشند که شامل کارمند و استعدادهای آن و هدایت آنها به سمت دستیابی به اهداف تعیین شده در کسب و کار باشد.

این تلاش بسیار چالش برانگیز است و نیاز به مدیران بسیار موثر دارد که مهارتهای ارتباطی افراد را تکمیل کند.

چشم انداز شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

مهارت فنی

 • دانش و مهارت های مورد استفاده برای انجام وظایف خاص. حسابداری،مالیاتی ، تولید و …نیاز به مهارت های فنی برای عملکرد وظایف دارند.

مهارت انسانی

 • توانایی کار کردن، درک و ایجاد انگیزه در افراد دیگر به صورت فردی و گروهی.
 • توانایی کار با دیگران و همکاری افراد در گروه کاری. به عنوان مثال، دانستن آنچه باید انجام دهید و توانایی برقراری ارتباط با ایده ها و عقاید با دیگران و درک افکار دیگران در تلاش برای انتقال به مدیرعامل است.

مهارت مفهومی

 • توانایی تجسم سازمان به عنوان یک کل و تصور همه وظایف، برای درک چگونگی وابستگی آن ها به یکدیگر و پیش بینی چگونگی تغییر در هر یک از بخش های آن بر کل تاثیر خواهد گذاشت.
 • خلاقیت، دانش گسترده و توانایی ایده های انتزاعی می باشد. به عنوان مثال، مدیر عامل شرکت ، اهمیت خدمات بهتر برای مشتریان خود را تجسم می کند که در نهایت کمک می کند تا تعداد زیادی از مشتریان جذب شوند و باعث افزایش رضایتمندی می شود.

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز