مدیریت سودآوری گاوداری داده های آماری

مدیریت سودآوری گاوداری داده های آماری

با استفاده از تکنیکهای مدیریت گله به آسانی میتوانید طیف بی نظیری از ویژگی ها را در یک سیستم واحد و بسیار پیشرفته و در عین حال آسان برای استفاده ترکیب و همزمان مدیریت کرده .و گاوداری خود را بهبود بخشید

آنچه مهم است،  این است که بدانید تصمیمات مبتنی بر داده های آماری، برای بهبود نتیجه مدیریت سودآوری گاوداری ،همیشه بهترین هستند.

با تصمیمات مبتنی بر داده های آماری،  مدیریت فارم گاو شیری را در سطوح تاکتیکی و استراتژیک، با استفاده از بینش رفتاری گروه‌ها و کل گله خود، بهبود می‌بخشید. آنها به شما نشان می دهند که چگونه عوامل خارجی و تصمیمات مدیریتی بر عملکرد گله تأثیر می گذارد. ابزاری برای شما و مشاوران برای ارزیابی تاثیر  استراتژی‌های تغذیه، شرایط بهاربندها و روش‌های شیردوشی. بنابراین می توانید انتخاب های مطمئنی برای بهبود مستمر درآمد گاوداری داشته باشید.

هر لحظه که متوجه خطای خود شدید ، روند مدیریت خود را بهبود ببخشید .تنها اینگونه است که میتوانید عملکرد گله شیری و کارایی مزرعه را به حداکثر برسانید

تصمیمات مبتنی بر داده های آماری، قابل اعتمادترین راه حل نظارتی یکپارچه در جهان است که رفتار و مکان هر گاو و کل گله را پیگیری می کند. با افزایش نتایج تولید مثل، سلامت گاو، بهره وری نیروی کار و مدیریت گاوداری به حداکثر رساندن عملکرد گله و کارایی گاوداری کمک می کند. کلیدهای بهبود تولید و سودآوری تنها با برآورد داده های آماری  تحت کنترل شما خواهد بود.مدیریت سودآوری گاوداری داده های آماری

Nedap ISO

شناسایی

شناسایی رفتار گاو مطابق با استانداردهای ISO  در تمام سیستم های خودکار شما مانند تجهیزات شیردوشی، تغذیه و مرتب سازی و مسیریابی.

Heat Detection icon

شناسایی فحلی

تشخیص حرارت فحلی بسیار دقیق با توصیه برای لحظه تلقیح بهینه و همچنین بینش تولید مثل.

Locations icon

مکان یابی گاو

گاوهایی را که نیاز به توجه یا درمان دارند، سریع و آسان پیدا کنید. موقعیت بلادرنگ آنها را روی نقشه فارم خود ببینید و دنبال کنید.

Eating and rumination

خوردن، نشخوار کردن و رفتار غیر فعال

مدیریت سلامت فردی پیشگیرانه برای تشخیص زودهنگام مسائل بهداشتی و نظارت شدید گاوهای در حال گذار و بهبودی پس از درمان

Standing and lying

رفتار ایستاده، لم دادن و راه رفتن

 مدیریت پیشگیرانه سلامت فردی را برای تشخیص زودهنگام مسائل بهداشتی، نظارت شدید و آشنایی با رفتارشناسی گاوها و انجام پشتیبانی بهبودی پس از درمان

روند عملکرد گله

الگوهای رفتاری گروه ها و کل گله خود را نمودار کنید تا تأثیر تصمیمات مدیریتی بر عملکرد گله را ارزیابی کنید و بهبودها را ایجاد کنید.

ISO icon

ادغام و اتصال

به لطف برنامه های یکپارچه سازی اتوماسیون پیشرفته،  به راحتی سیستم های اتوماسیون مزرعه را به برنامه های مدیریت گله خود متصل کنید.

Management icon

اطلاعات زمان واقعی در همه دستگاه ها برای چندین کاربر

همه اعضای تیم پرسنل گاوداری به بینش‌های هم‌زمان و مرتبط با نیازهای همه دسترسی داشته باشند.

پیش از این در مقاله ایی به بررسی مباحث مدیریت گاوداری در ایران و ارائه 20 راهکار مهم و کاربردی پرداختیم. جهت مطالعه بیشتر لطفا اینجا کلیک فرمایید

چگونه حاشیه سود دامداری حداکثر برسانیم
چگونه حاشیه سود دامداری حداکثر برسانیم

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز