مزایای کنسانتره مش در جیره گاو شیری

مزایای کنسانتره مش در جیره

آیا تاکنون به مزایای کنسانتره مش در جیره گاو شیری اندیشیده اید؟

1- در کنسانتره پودری همگن و یکسان سازی شدن خوراک بصورت کامل انجام میگیرد و دارای قدرت ماندگاری بالاست و برای دام خوش خوراک تر است.

2- افزایش قابلیت هضم خوراک پودری(مش) از طریق شکستن پوشش دانه ها ، صورت میگیرد

3- انبارش این نوع کنسانتره ها آسانتر بوده و به انبار کوچکترنیاز خواهید داشت

4- زمان مصرف خوراک کاهش میابد، این امر بخصوص در مناطق گرمسیری حائز اهمیت است. پیشتر از این به اهمیت بودجه زمانی یا همان مدیریت زمان  در افزایش بهره وری گاو شیری اشاره کرده ایم.این ویژگی باعث میشود که انرژی بیشتری در بدن دام و طیور ذخیره شود

همانطور که میدانید مدیریت زمان و بودجه زمانی گاو شیری در ۲۴ ساعت نمایانگر پاسخ رفتاری گاو شیری به محیط اجتماعی و فیزیکی اطراف اوست. که مرتبط با راهکارهای مدیریتی میباشد. هرگونه تخطی از این معیارهای رفتاری بازتاب انحراف از رفتار طبیعی است و به عنوان مبنایی برای تخمین ماده خشک مصرفی، عملکرد، سلامت و زیان های اقتصادی میباشد…….. (ادامه مطلب)

5- با مصرف کنسانتره پودری (مش) یکنواختی رشد در گله خواهید داشت چرا که تعادل مناسب تر انرژی و پروتئین در جیره گاو بوجود می آید

6- ویژگی دیگر این نوع کنسانتره حمل و نقل آسان و کاهش پرت دان، به هنگام حمل و یا در زمان مصرف میباشد.

7- همچنین زمانیکه شما از کنسانتره پودری در جیره استفاده میکنید  میکروبهای  موجود در مواد اولیه به حد چشم گیری کاهش خواهند یافت

8- کاهش گرد و غبار در جیره و جلوگیری از بروز بیماریهای تنفسی مانند CRD. و بهبود ضریب تبدیل و افزایش راندمان تولید در زمان کمتر از مزایای آن است.

مزایای کنسانتره مش در جیره گاو شیری

لیست کنسانتره های تولیدی شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان و حومه

در کنسانتره پودری (مش ) مصرف ماده خشک مصرفی افزایش یافته در عین حال  مواد ضد تغذیه ای موجود در جیره  کاهش میابد. همچنین با افزایش ترشح بزاق  تاثیر مثبتی بر pH مایع شکمبه میگذارد.

شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان در سال 1385 با هدف تولید خوراک دام آماده اقدام به راه اندازی کارخانه خوراک دام نمود و در راستای طرح توسعه خود خط دوم تولید خوراک آماده دام خود را نیز در سال 1399 به بهره وری و تولید رساند ،

این کارخانه با بکارگیری تجربه کارشناسان خبره صنعت دامپروری و متخصصان تغذیه ، از بدو تاسیس ، صداقت به عنوان یک اصل ممتاز در کیفیت محصولات تولیدی بوده ،تمامی نیروهای متخصص ، متعهد پایبند به آرمانها و اصول اخلاقی در فضایی مبتنی بر فکر سالم،دانش و نوآوری و با رعایت الزامات و دستورالعمل های بهداشتی صادره از جانب سازمان دامپزشکی انجام می گردد.

كنسانتره هاي مخصوص پرواری

تقویت گاوهای تازه زا با جیره

كنسانتره تلیسه و گاو خشک

کنسانتره تلیسه و گاو خشک

كنسانتره هاي استارتر گوساله

سن از شیرگیری گوساله ها

کنسانتره انتظار زایش

سن از شیرگیری گوساله ها

کنسانتره یارانه دار

کنسانتره یارانه دار

كنسانتره هاي ممتاز

تقویت گاوهای تازه زا با جیره

كنسانتره هاي پرشير

سن از شیرگیری گوساله ها

كنسانتره هاي سوپرشير

کنسانتره سوپر شیر

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز