مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی

مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی، مهمترین رویداد در عرصه جهانی است. کمپانی بین‌المللی «بایر» اعلام کرده است که همکاری استراتژیک خود با «مایکروسافت» را افزایش می‌دهد تا مجموعه‌ای جدید مبتنی بر ابر از ابزارهای دیجیتال و راه حل‌های علم داده برای استفاده در کشاورزی و صنایع مجاور ایجاد کند.

مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی

بایر در روز چهارشنبه 17 فروردین 1401 معادل با 06 آپریل 2022 ، از همکاری با مایکروسافت خبر داد که ابزارهای دیجیتال مبتنی بر ابر را برای کمک به شرکت‌ها و سازمان‌های کشاورزی در بهبود قابلیت‌های “خارجی” خود توسعه می‌دهد.

جرمی ویلیامز، رئیس شرکت Climate Corp. و Bayer Digital Farming Solutions، گفت: «از آنجایی که کارآفرینان و سازمان‌های کشاورزی و فناوری برای پیشبرد امنیت و پایداری زنجیره ارزش – حمایت از کشاورزان در پایه آن – تلاش می‌کنند، همکاری لازم است.

“Bayer پیشگام نوآوری دیجیتال در کشاورزی است. مایکروسافت در حال تعیین استاندارد در راه حل های ابری قابل اعتماد و جهانی است. ما با هم می توانیم به عنوان یک تیم نوآوری و اجرا کنیم تا غذا، خوراک، فیبر و سوخت مورد نیاز برای تامین انرژی سیاره خود را ارائه دهیم.”

زیرساخت‌های مورد استفاده بایر و مایکروسافت

زیرساخت‌هایی که بایر و مایکروسافت ایجاد می‌کنند، پایه‌ای را برای سایر شرکت‌ها فراهم می‌کند تا برای پیشنهادات دیجیتالی خود ایجاد کنند. بایر می‌گوید این سیستم جدید هم برای استارت‌آپ‌ها و هم برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر ارائه می‌شود.

راوی کریشناسوامی، معاون شرکت برای Azure Global، پلتفرم خدمات ابری مایکوسافت، هر دو بخش ag و مواد غذایی “در حال تحول دیجیتالی سریع هستند، از تراکتورهای خودران، به مشاوره های دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، و کشاورزی دقیق مقیاس پذیر.”

بایر خاطرنشان کرد که این محصول یک محصول تجاری به کسب و کار (B2B) است و یک پلتفرم برای کشاورز مانند Climate FieldView نیست، سرویسی برای کشاورزان که داده‌های آنها را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کند. بایر می گوید، با این حال، مشارکت مایکروسافت می تواند به افزودن ثبات و توسعه ویژگی به محصول FieldView کمک کند.

برای اخبار بیشتر به www.agri-pulse.com مراجعه کنید.

مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی  مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی  مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی

آشنایی با پلتفرم Bayer’s Climate FieldView

کشاورزی و مشاغل کشاورزی امروزه از طیف گسترده ای از ابزارهای دیجیتال و بینش های مبتنی بر داده از طریق پلتفرم هایی مانند Bayer’s Climate FieldView بهره می برند – که امروزه در بیش از 180 میلیون هکتار کشاورزی در بیش از 20 کشور استفاده می شود.

با این حال، برای بهینه سازی کل زنجیره ارزش غذا، خوراک، سوخت و فیبر و استفاده از منابع طبیعی گرانبها مورد نیاز برای تامین انرژی سیاره و در عین حال حصول اطمینان از تلاش های گسترده تر برای مبارزه با تغییرات اقلیمی، کار باید انجام شود.

طبق این قرارداد، بایر با مایکروسافت برای توسعه راه حل های جدید همکاری خواهد کرد که به سناریوهای مهم صنعت مانند عملیات کشاورزی، منبع یابی پایدار، بهبود تولید و زنجیره تامین، و نظارت و اندازه گیری ESG می پردازد. مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی

توسعه زیرساخت‌های پیشرو برای راه‌حل‌های کشاورزی دیجیتال

شرکت‌ها این کار را با توسعه زیرساخت‌های پیشرو برای راه‌حل‌های کشاورزی دیجیتال و قابلیت‌های علم داده انجام خواهند داد. این راه‌حل‌ها و قابلیت‌های جدید برای کسب‌وکارها – از استارت‌آپ‌ها تا شرکت‌های جهانی – در کشاورزی و صنایع مجاور برای استفاده در محصولات خود در دسترس خواهد بود.

Bayer همچنین قابلیت‌های اصلی کشاورزی دیجیتال خود را به زیرساخت‌های جدید برای راه‌حل‌های مربوط به مشتری خود منتقل خواهد کرد. این همکاری بر پایه یک رابطه دیرینه بین بایر و مایکروسافت و تعهد مشترک به حریم خصوصی داده ها، امنیت سایبری و اعتماد مشتری استوار است.

توضیحات تیم اجرایی بایر

مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی لیام کاندون، عضو هیئت مدیره Bayer AG و رئیس علوم زراعی Bayer، گفت: “این مشارکت در برهه ای منحصربفرد از زمان انجام می شود که در آن به افزایش نوآوری در زنجیره ارزش غذایی و فیبر به شدت نیاز است.” از آنجایی که ما با یک بیماری همه گیر جهانی در حال انجام، زنجیره تامین شکننده و فاجعه آب و هوایی ادامه دار مقابله می کنیم، وضعیت موجود کافی نخواهد بود.

ما به همکاری، چشم انداز مشترک و اقدام نیاز داریم. به همین دلایل، بایر و مایکروسافت در حال انجام اقداماتی هستند تا تأثیر مثبتی بگذارند، هم از طریق همکاری خودمان و هم با ارائه زیرساخت‌های آماده و قابلیت‌های دیجیتالی برای سایر شرکت‌ها برای رسیدگی به چالش‌های عظیم پیش روی جامعه ما.»

جرمی ویلیامز، رئیس شرکت آب و هوا و راه‌حل‌های کشاورزی دیجیتال بایر، گفت: «از آنجایی که کارآفرینان و سازمان‌های کشاورزی و فناوری برای پیشبرد امنیت و پایداری زنجیره ارزش – حمایت از کشاورزان در پایه آن – تلاش می‌کنند، همکاری لازم است.

نکته

بایر در زمینه کشاورزی پیشرو در نوآوری دیجیتال است. مایکروسافت در حال تعیین استاندارد در راه حل های ابری قابل اعتماد و جهانی است. ما با هم می توانیم به عنوان یک تیم نوآوری و اجرا کنیم تا غذا، خوراک، فیبر و سوخت مورد نیاز برای تامین انرژی سیاره خود را تحویل دهیم.

توضیحات تیم اجرایی مایکروسافت

مشارکت بایر و مایکروسافت به سمت کشاورزی دیجیتالی Ravi Krishnaswamy، معاون شرکت، Azure Global Industry در مایکروسافت، گفت: «مانند هر صنعت، کشاورزی و بخش غذا در حال تغییر سریع دیجیتالی هستند، از تراکتورهای خودران، به مشاوره های دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، و کشاورزی دقیق مقیاس پذیر. ما از شراکت با بایر برای تسریع این تحول و باز کردن نوآوری های کشاورزی حتی بیشتر با گرد هم آوردن بینش های مبتنی بر داده با تخصص کشاورزی بایر و قدرت مایکروسافت آژور هیجان زده هستیم.

این مشارکت یک گام مهم و استراتژیک رو به جلو در دستیابی به هدف جاه طلبانه بایر برای فروش ۱۰۰ درصد دیجیتالی فعال در بخش علوم زراعی تا سال ۲۰۳۰ و تسریع توانایی آن در ارائه راه حل های مبتنی بر نتایج و دیجیتالی به مشتریان است. Bayer متعهد به ایجاد استاندارد جدیدی برای صنعت در نوآوری دیجیتال مبتنی بر داده است.

درباره بایر

بایر یک شرکت جهانی با شایستگی های اصلی در زمینه های علوم زیستی مراقبت های بهداشتی و تغذیه است. محصولات و خدمات آن برای کمک به مردم و سیاره زمین با حمایت از تلاش‌ها برای تسلط بر چالش‌های اصلی ارائه شده توسط جمعیت رو به رشد و پیر جهانی طراحی شده‌اند.

بایر متعهد است که توسعه پایدار را هدایت کند و تأثیر مثبتی در کسب و کار خود ایجاد کند. در عین حال، هدف این گروه افزایش قدرت درآمد و ایجاد ارزش از طریق نوآوری و رشد است. برند بایر در سراسر جهان به معنای اعتماد، قابلیت اطمینان و کیفیت است.

در سال مالی 2020، این گروه حدود 100000 نفر را استخدام کرد و فروش 41.4 میلیارد یورویی داشت. هزینه های تحقیق و توسعه قبل از اقلام ویژه 4.9 میلیارد یورو بوده است. برای اطلاعات بیشتر به www.bayer.com مراجعه کنید.

بیانیه های آینده نگر

 1. این نسخه ممکن است حاوی اظهارات آینده نگر بر اساس مفروضات و پیش بینی های فعلی انجام شده توسط مدیریت بایر باشد.
 2. ریسک های مختلف شناخته شده و ناشناخته، عدم قطعیت ها و سایر عوامل می تواند منجر به تفاوت های بااهمیت بین نتایج واقعی آتی، وضعیت مالی، توسعه یا عملکرد شرکت و برآوردهای ارائه شده در اینجا شود.
 3. این عوامل شامل مواردی است که در گزارش‌های عمومی بایر که در وب‌سایت بایر به نشانی www.bayer.com موجود است، بحث شده است.
 4. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال به روز رسانی این اظهارات آینده نگر یا مطابقت آنها با رویدادها یا تحولات آتی ندارد.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز