معیارهای وزیر آینده جهاد کشاورزی

معیارهای وزیر آینده جهاد کشاورزی

معیارهای وزیر آینده جهاد کشاورزی از دید ریاست جمهور جدید آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی

پس از پایان رای گیری و اعلام نتایج آن ، با انتخاب شدن آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب سیزدهم دوره انتخابات ریاست جمهوری ،مهمترین نکته گمانه زنی های رسمی و غیر رسمی برای انتخاب وزرا و کابینه سیزدهم بود.

هرچند که بسیاری از سیاسیون ریز و درشت از مدتها قبل در حال تحرک و جنب و جوش برای تصاحب صندلی های وزارت بودند و هستند.

به گفته آقای رئیسی اولویت ایشان ، دادن تسهیلات به کشاورزان عزیز و خرید تضمینی کالای او و قطع کردن دست دلالان و واسطه ها است. شان دولت ،شان هدایت ،حمایت و نظارت است . وی همچنین افزودند: عزیز کشاورز ما ، بایستی از او حمایت شود و بهش تسهیلات داده شود.

با توجه به اهمیت موضوع، امنیت غذایی در یکی دو سال گذشته و مخصوصا صفهای مرغ و برخی کالاهای اساسی که خسارت زیانباری را برای نظام داشته است ، تمام این مسائل اهمیت این موضوع را دوچندان کرده است.

باید با انتخاب یک وزیر جوان و انقلابی ، کاری جهادی در حوزه های مختلف انجام داد و در این عرصه طبق دستورات گام دوم انقلاب باید فردی که فارغ از رنگ و بوی سیاست، تنها در حوزه تخصصی کشاورزی خدمت کند را انتخاب کرد.

جناب آقای دکتر سید ابراهیم رئیسی در این خصوص میفرماید: ما امروز مدیریت جدی در امور می خواهیم . فعال کردن روستا و اقتصاد روستا یعنی فعال کردن یک مجموعه تولیدی عظیم.

صحبت های آیت الله رئیسی درباره کابینه احتمالی خود

آیت الله رئیسی رئیس جمهور منتخب انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 پیشتر گفته بود: ستادهای انتخاباتی در واقع آیینه دولت آینده نیستند و دولت براساس بررسی عملکرد و سوابق و برنامه‌های افراد مختلف طراحی می‌شود و شکل می‌گیرد وکسی که وارد دولت و به نماد دولت تبدیل می‌شود باید متخصص، کارآمد و انقلابی باشد.

از سوی دیگر محمدرضا اسکندری، وزیر پیشین جهاد کشاورزی طی بیانیه ای از آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

مقالات آموزش تازه های تکنولوژیوبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با بیش از 37 سال سابقه درخشان در خدمت کشاورزان و دامداران محترم

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان

پیام کوتاه: 9810003132673042

پست الكترونيكي:    info@ damdaranesf.com

کانال واتس آپ :  تعاونی گاوداران اصفهان

کانال آپارات: damdaranesf

اینستاگرام :damdaranesf

کدپستی دفتر مرکزی: 8158833117

کدپستی انبار: 8159355685

تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان


  ارائه خدمات

  جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه های بازرگانی ، ارائه خدمات پس از فروش، تامین نهاده ها و خوراک آماده دام و کلیه تجهیزات مورد نیاز در دامداری و همچنین رایزنی علمی ، آموزشی ، فنی و بالانس جیره و همچنین خدمات جمع آوری و آزمایشگاه و انجام آنالیز شیر لطفا با کارشناسان ما در تماس باشید . 37سال تجربه در صنعت دامپروری ، پشتوانه ما است. عزم راسخ ما در ارائه تازه های تکنولوژی نوین صنعت کشاورزی و دامپروری به اعضاء محترم شرکت تعاونی کشاورزی گاوداران اصفهان است.

  نقش حمایتی تعاونی ها در صنعت کشاورزی و دامپروری در ایران

  در حال حاضر بین 0/99 تا 1/2 درصد از تولیدات محصولات دامی جهان به کشور ایران اختصاص دارد. ایران با داشتن حدود 130 میلیون واحد دامی تجربه گرانقیمتی در صنعت دامپروری دارد بطوریکه تولیدات دامی کشور به حدود 10 میلیون تن رسیده است. تعاونی ها از عمده ترین نهادهای اقتصادی ، اجتماعی هستند که دارای توانایی های ویژه ای برای توسعه یک کشور را دارا می باشند. تشکیل شرکتهای تعاونی و حضور دامدان در فعالیتهای اقتصادی از طریق تعاونی ها با توجه به نقشهای چندگانه ای که تعاونی ها ایفا می کنند میتواند مناسبترین شیوه جلب مشارکت دامدان و رسیدن به توسعه پایدار باشد.

  مدیریت

  مدیر مالی

  داخلی 2

  حسابداری

  بازرگانی

  واحد فنی

  ارسال فکس

  داخلی 7

  کارپرداز